Taki prezent walentynkowy podarował polski mistrz świata

To zaskoczenie! Tomasz Sikora swój prezent walentynkowy drugiej połówce podarował przed 14. lutego. Powód był prosty i miał związek ze sportem.

DP
Tomasz Sikora Instagram / Na zdjęciu: Tomasz Sikora
"Po takim meczu „Łobuza” jak jest nazywany Vini u nas w domu, musiałem już dziś wręczyć walentynkowy prezent" - napisał Tomasz Sikora na portalu X (dawniej Twitter). Zamieścił fotkę kobiety ubranej w koszulkę Realu Madryt z "siódemką" na plecach, która należy do Viniciusa Juniora.

Real Madryt pokonał w sobotę Gironę 4:0 (więcej TUTAJ), a wspomniany piłkarz otworzył konto bramkowe Królewskich. Następnie asystował przy bramkach Bellinghama oraz Rodrygo (więcej TUTAJ).

Tomasz Sikora zakończył sportową karierę w 2012 roku. Po tym wszystkim wrócił do rodziny i okazało się, że trudno mu się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Rozwiódł się z żoną, z którą ma dwójkę pełnoletnich już dzieci.

ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"

Teraz związany jest z nową partnerką. I to właśnie ona otrzymała walentynkowy prezent od byłego biathlonisty. Wygląda na to, że w domu Tomasza Sikory kibicuje się Realowi Madryt, z tak dobry występ Viniciusa był powodem przedwczesnego ofiarowania podarku.

Tomasz Sikora jest komentatorem i ekspertem telewizyjnym. Ma też swoją firmę odzieżową, która produkuje odzież przeznaczoną do uprawiania sportu, głównie narciarstwa. W swoim sportowym dorobku ma srebrny medal olimpijski, a także medale mistrzostw świata i Europy.

Czytaj też:
W końcu przebudzenie Piotra Żyły, dwóch Polaków w czołówce
"Leć Adam, leć!". Cała Polska oglądała ten konkurs

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×