Znalazła milionera. Podobno był w Polsce, by poznać jej rodzinę

Serce uznawanej za jedną z najpiękniejszych Polek Veroniki Bielik jest już zajęte. Skradł je milioner z USA, trener futbolu amerykańskiego. Kim jest ukochany influencerki?

DB
Na zdjęciach: Veronica Bielik (Instagram/veronicabielik) i Kliff Kingsbury (Getty/Christian Petersen / Staff) Materiały prasowe / Na zdjęciach: Veronica Bielik (Instagram/veronicabielik) i Kliff Kingsbury (Getty/Christian Petersen / Staff)
Veronica Bielik to modelka i niekwestionowana gwiazda Instagrama, przez wielu uważana za najgorętszą Polkę w tym serwisie społecznościowym. Dość powiedzieć, że tylko tam obserwuje ją 3,6 mln osób. Zrobiła spektakularną karierę influencerską.

Swoją popularność zawdzięcza ponadprzeciętnej urodzie i wyjątkowo ponętnej figurze. Zapewne m.in. dzięki temu skradła serce byłego już... męża. Tak - Veronica mimo młodego wieku jest rozwódką. Za mąż wyszła w wieku 19 lat, gdy powiedziała "tak" o 10 lat starszemu biznesmanowi. Małżeństwo rozpadło się po niecałych czterech latach.

Od tej pory modelka nie przyznała się do relacji z żadnym mężczyzną, choć nie jest żadną tajemnicą, że jej serce ponownie jest zajęte. Nie jest też żadnym sekretem, kto jest jej wybrankiem.

ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"

Choć para oficjalnie tego nie potwierdziła, wszystkie media w USA doskonale wiedzą, że Veronica Bielik jest w związku z Kliffem Kingsburym. To trener futbolu amerykańskiego i były zawodnik występujący na pozycji rozgrywającego. Od kilku dni jest na bezrobociu po tym, jak został zwolniony z Washington Commanders.

Brak pracy zapewne nie spędza mu sen z powiek, bo na koncie ma miliony dolarów. Dość powiedzieć, że przez ostatnie sezony - według nieoficjalnych doniesień mediów w USA - zarabiał oszałamiające 5,5 mln dolarów (ok. 22 mln zł) rocznie.

"Kliff i Veronica mieszkają razem. Bielik czasem wraca do Polski na krótki urlop, ale później wraca do USA" - pisał "New York Post". Kingsbury, który od Veroniki jest starszy od 14 lat (ona urodziła się w 1993, on - 1979 roku) miał już nawet odwiedzić nasz kraj i poznać najbliższych swojej ukochanej.

Będzie ślub?

Kliff Kingsbury (Getty/Michael Miller/ISI Photos / Contributor) Kliff Kingsbury (Getty/Michael Miller/ISI Photos / Contributor)

Zobacz też:
Oto ulubione miejsce Lewandowskiej, aby się wyciszyć
"Za chamstwo". Tak Rozenek odpowiedziała mężowi na jedno z pytań

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×