"Czasem nam odbija". Posłanka pokazała, jak spędza czas z córką

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Małgorzata Niemczyk / Na zdjęciu: Małgorzata Niemczyk i jej córka
Instagram / Małgorzata Niemczyk / Na zdjęciu: Małgorzata Niemczyk i jej córka
zdjęcie autora artykułu

Poza obowiązkami poselskimi Małgorzata Niemczyk stara się poświęcać jak najwięcej czasu najbliższym. Była siatkarka łączy przyjemne z pożytecznym.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=6279]

Małgorzata Niemczyk[/tag] ma za sobą karierę sportową, okraszoną wieloma sukcesami. Wraz z reprezentacją Polski siatkarek w 2003 roku wywalczyła między innymi złoty medal mistrzostw Europy. Później próbowała swoich sił jako trenerka czy komentatorka sportowa.

Już od 13 lat jest również posłanką. W ostatnich wyborach 54-latka uzyskała blisko 21 tysięcy głosów i została wybrana do Sejmu X kadencji. Niemniej jednak córka trenera Andrzeja Niemczyka i Barbary Hermel-Niemczyk w dalszym ciągu jest blisko związana z siatkówką.

Wygląda na to, że rodzinna tradycja będzie kontynuowana. Nawet na domowym korytarzu Niemczyk udziela lekcji siatkówki swojej 11-letniej córce. Posłanka podzieliła się wyjątkowym nagraniem ze swoimi obserwującymi na Instagramie.

W niedzielę Niemczyk aktywnie spędzała czas ze swoją córką, trenując siatkówkę. Była reprezentantka kraju zamieściła komentarz z przymrużeniem oka.

ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"

"Dwie siatkarki w domu - czasem nam odbija… oczywiście tylko piłka" - czytamy na profilu instagramowym Niemczyk.

Czytaj więcej: Niecodzienne sceny! Nagle piłkarz zaczął się wspinać po ogrodzeniu Pół wieku różnicy. Modelka zakochana w polskim miliarderze

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
speed01
11.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
POtologia.