Łzy cisną się do oczu. Kubacki w TV, a jego córka... Sam zobacz

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / PAP/Marcin Cholewiński/ www.instagram.com/stories/_marta_ku / Na zdjęciu: Dawid Kubacki (w ramce: Zuzia Kubacka)
PAP / PAP/Marcin Cholewiński/ www.instagram.com/stories/_marta_ku / Na zdjęciu: Dawid Kubacki (w ramce: Zuzia Kubacka)
zdjęcie autora artykułu

Marta Kubacka zamieściła na InstaStories migawkę z córką, która zobaczyła na ekranie telewizora swojego tatę. Zobacz, jak zareagowała dziewczynka.

W tym artykule dowiesz się o:

Dawid Kubacki, razem z kolegami z kadry skoczków narciarskich, w weekend rywalizował w zawodach PŚ w Lake Placid. Najlepszym z Biało-Czerwonych był Piotr Żyła, który w niedzielnym (11.02) konkursie uplasował się na 4. miejscu (więcej TUTAJ).

W przyszły weekend cała ekipa przeniesie się do Japonii, gdzie będzie walczyć o kolejne punkty do klasyfikacji PŚ na skoczni w Sapporo. Dla zawodników to dłuższy okres z dala od rodzin.

Marta Kubacka zamieściła w sieci wideo (patrz skany poniżej), na którym widzimy córeczkę pary - Zuzannę. Dziewczynka właśnie zobaczyła w telewizji swojego tatę, który udzielał wywiadu po jednym z konkursów w USA.

Jej reakcja chwyta za serce. "Tata, kocham Cię" - słychać na nagraniu słowa Zuzanny, która w grudniu 2023 r. skończyła trzy latka.

Marta i Dawid Kubaccy tworzą szczęśliwą rodzinę. Para wychowuje dwie córki - Zuzannę i Maję (przyszła na świat w styczniu 2023 r.). "Zuzia to cały klon Taty" - piszą w komentarzach fani skoczka.

www.instagram.com/stories/_marta_ku
www.instagram.com/stories/_marta_ku

Zobacz: Nie mogło być inaczej. Zmiana w polskiej kadrze na PŚ w Sapporo

ZOBACZ WIDEO: Sonda z kibicami w Zakopanem. Czy Kamil Stoch powinien odejść na emeryturę?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (5)
avatar
Möchomorek
12.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Eh, już miałem zrobić videoMEMa o biednym, opuszczonym, bez środków do życia dzieciach Dawida Kubackiego, ale ... Eh może jakoś przeżyją, może PZN wystąpi o zrzutkę do kibiców ... Może jakoś po Czytaj całość
avatar
elek8
12.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
to są informacje sportowe czy nowa fluenserka  
avatar
Möchomorek
12.02.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Łzy się cisną, pewno biedne dziecko nie ma co jeść. Ojciec nic nie zarabia tak skacząc!  
avatar
tatko62
12.02.2024
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
ŁZY SIĘ CISNĄ GDY WIDZĘ ICH SKAKANIE.  
avatar
Möchomorek
11.02.2024
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
O co tu chodzi? A co mnie interesuje żona i córka Kubackiego. Komu Łzy cisną się do oczu i dlaczego? Wy chcecie sterować emocjami kibiców? Kogoś już chyba wali.