"Nasza osada się powiększyła". Wicemistrzyni olimpijska przekazała radosną wiadomość

"Jedyny nasz wyścig zakończony tym najważniejszym złotym medalem" - napisała w mediach społecznościowych Agnieszka Kobus-Zawojska. Polska olimpijka poinformowała fanów, że właśnie została mamą.

IK
Agnieszka Kobus-Zawojska i Maciej Zawojski Instagram / instagram.com/agnieszka.kobus.zawojska/ / Agnieszka Kobus-Zawojska i Maciej Zawojski
W czwartek, 8 lutego, Agnieszka Kobus-Zawojska urodziła córeczkę Ulę. Szczęśliwą nowinę swoim fanom przekazała dopiero po kilku dniach. "Ula Zawojska czyli najsłodsza dziewczynka" - napisała obok wspólnego zdjęcia z noworodkiem i mężem Maciejem Zawojskim. Okazuje się, że narodziny przypadły na... tłusty czwartek.

"To była podróż pełna wzlotów i gorszych chwil, a dopiero się co rozpoczęła. To był jedyny nasz wyścig zakończony tym najważniejszym złotym medalem każdy inny jest mniej istotny" - napisała szczęśliwa mama na Instagramie.

Kobus-Zawojska nawiązała też do dyscypliny, którą wraz z mężem zawodowo uprawiała - wioślarstwa. "Nasza osada się powiększyła, płyniemy wspólnie dalej po kolejne CELE" - czytamy.

34-latka jest utytułowaną polską zawodniczką. Do jej największych sukcesów należą medale igrzysk olimpijskich. W konkurencji czwórka podwójna w Rio de Janeiro sięgnęła wraz z koleżankami z osady po brązowe medale, a 5 lat później w Tokio po srebrne.

Kobus-Zawojska ma też w dorobku wiele medali mistrzostw Europy i świata, w tym złote krążki z obu imprez, po które sięgała z polską osadą w 2018 roku.

ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"

Czytaj też:
-> Częściej pozuje w bieliźnie niż pokazuje zdjęcia z pracy
-> Tym zajmuje się zawodowo żona Gołoty. Wiedziałeś?

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×