Igę okrzyknięto "najpiękniejszą polską tenisistką". Tak wygląda dziś

Igę Odrzywołek przed laty okrzyknięto mianem "najpiękniejszej polskiej tenisistki". Dziś niezmiennie zachwyca urodą. Tylko spójrz.

DB
Iga Odrzywołek Instagram / iga.odrzywolek / Na zdjęciu: Iga Odrzywołek
W trakcie kariery Iga Odrzywołek zdobyła w sumie 22 medale mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. I choć nie zbliżyła się do osiągnięć Igi Świątek czy Agnieszki Radwańskiej, kibice w Polsce z pewnością ją pamiętają.

Powód? Miano "najpiękniejszej polskiej tenisistki". I trzeba przyznać, że gdyby o triumfach na światowych kortach decydowały wyłącznie walory estetyczne - Odrzywołek byłaby murowaną kandydatką do wygrywania kolejnych turniejów.

Oszałamiającej kariery nie zrobiła, co nie oznacza, że całkowicie rzuciła tenis. Wręcz przeciwnie - nadal jest związana z tą dyscypliną sportu, tyle że jako trenerka. To jej dodatkowa praca. Główna wiąże się z branżą podróżniczą.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie robiła tego od ponad dwóch lat. W końcu się przełamała!

Prywatnie jest z kolei szczęśliwą mamą. I choć synek jest jeszcze malutki, już zwiedza świat. I to jak!

"Moje małe podróżnicze podsumowanie roku 2023. Teraz wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych! Z Maxiem przez ostatnie 7 miesięcy zaliczyliśmy już siedem lotów! Mam nadzieję, że w 2024 uda Nam się utrzymać taką średnią. Synku, jesteś najlepszym co mnie w życiu spotkało. Z Tobą odkrywanie świata jest o wiele piękniejsze" - pisała na Instagramie pod koniec ubiegłego roku.

A jak wygląda dziś "najpiękniejsza polska tenisistka" sprzed lat? Nie będzie przesadą stwierdzenie, że równie obłędnie, co kilka lat temu. Zresztą zobaczcie sami na poniższych zdjęciach.

Zobacz też:
Założono im podsłuch, donosy miał dostawać nawet prezydent Duda
Gdy trafił Lewandowski, oszalał z radości. "Gol, gol, gol!"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×