Miała powody do dumy. Śledziła walkę Adamek - Chalidow

Bokserska walka Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa była hitem wieczoru XTB KSW Epic w Gliwicach. Temu starciu przyglądała się córka pierwszego z wymienionych.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Weronika Adamek Instagram / Weronika Adamek / Weronika Adamek
Walka Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem elektryzowała większą część środowiska sportowego w Polsce. Spotkały się w końcu dwie legendy sportów walki. Zainteresowanie tym starciem polskich fanów było ogromne.

Pojedynek ten nie mógł ominąć córki pierwszego z wymienionych, Weroniki Adamek. 24-latka wrzuciła na InstaStories nagrania z sobotniej gali (zrzuty ekranu możesz zobaczyć na końcu artykułu).

Kobieta mogła być dumna ze swojego ojca. Ten okazał się lepszy od rywala (relacja z tego starcia dostępna jest pod TYM LINKIEM), który ze względu na problemy zdrowotne musiał poddać walkę.

ZOBACZ WIDEO: KSW 91. Wiktoria Czyżewska wygrała z Czeszką! Rywalka próbowała faulować?

Być może nie wszyscy wiedzą, ale zawodowo młodsza córka Adamka poszła w ślady swojej mamy, która jest pielęgniarką. W 2023 roku zakończyła naukę na Quinnipiac University w stanie Connecticut.

Niedługo później zdała państwowy egzamin. W efekcie stała się dyplomowaną pielęgniarką. Warto zaznaczyć, że w przeszłości marzyła o karierze modelki. Ostatecznie wybrała jednak inną ścieżkę rozwoju.

Weronika Adamek / InstaStories Weronika Adamek / InstaStories
Weronika Adamek / InstaStories Weronika Adamek / InstaStories
Zobacz także: "Nie sądziłem". Zdradził, co działo się na trybunach na gali KSW

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×