Mało kto wie, co robiła zanim dołączyła do Polsatu

Od kilku lat pracuje w Polsacie. Pojawia się na antenach Polsatu News, Polsatu Sportu i Polsatu. Mało kto wie, że wcześniej była m.in. zawodniczką MMA. Do dzisiaj chętnie pokazuje, jak trenuje.

BZ
Patrycja Zahorska (z lewej) Instagram / Patrycja Zahorska / Na zdjęciu: Patrycja Zahorska (z lewej)

Do Polsatu dołączyła w 2020 roku. 12 miesięcy później Patrycja Zahorska zadebiutowała w porannym paśmie "Nowy dzień", emitowanym na antenie Polsatu i Polsat News. Wcześniej współprowadziła "MMAgazyn sportów walki", który później zmienił nazwę na "Koloseum".

25-letnia Patrycja Zahorska posługuje się pseudonimem "Lady Squat". Karierę sportową rozpoczynała od siatkówki, ale ma za sobą starty w fitnessie. Pracowała jako trenerka personalna. Zdobyła nawet tytuł mistrzyni Polski w kategorii Bikini Fitness i brała udział w mistrzostwach Europy.

W 2019 roku dostała propozycję występu w gali mieszanych sztuk walki od Free Fight Federation. W Zielonej Górze przegrała starcie z byłą zawodniczką Taekwondo Karoliną "Way of Blonde" Brzuszczyńską.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ależ kontra! Wystarczyło tylko jedno podanie

Zahorska sport ma w genach. Jej ojciec jest cenionym siatkarskim fachowcem. Z kolei matka była lekkoatletką. Jak sama mówi, w klasie maturalnej zaczęła trenować crossfit i to z miejsca stało się jej pasją.

Dzisiaj jest bardzo popularna. Jej profil na Instagramie śledzi coraz więcej osób. Może pochwalić się obecnie prawie 83 tys. obserwujących.

Zobacz, jak wygląda Patrycja Zahorska:

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×