Krótkie nagranie obiega sieć. Zobacz, co zrobił Żyła

Piotr Żyła słynie ze specyficznego poczucia humoru. Skoczek został "bohaterem" migawki z weekendu z PŚ w lotach w Oberstdorfie.

PB
Piotr Żyła Instagram / www.instagram.com/piotr_zyla_official / Na zdjęciu: Piotr Żyła
"Loty (na nartach - przyp. red.) w Bawarii za nami!" - tak podsumowano zawody PŚ w skokach narciarskich w Oberstdorfie (w dniach 23-25 lutego) na instagramowym profilu "PZN Od Deski Do Deski" (oficjalnym koncie Polskiego Związku Narciarskiego).

Na zamieszczonym filmie (patrz poniżej) widzimy reakcje polskich skoczków. Kamil Stoch był najbardziej zadowolony z występu na skoczni mamuciej w Niemczech. Trzykrotny mistrz olimpijski zajął 12. i 11. miejsce.

Dawid Kubacki z kolei nie miał powodów do radości. W sobotę był 39. a w niedzielę zaliczył upadek i - jak sam przyznał w rozmowie z Eurosportem - "stargało mu trochę rękę".

Decyzją austriackiego trenera Biało-Czerwonych Thomasa Thurnbichlera, Kubacki odpocznie teraz od rywalizacji w PŚ i zamiast do Lahti na kolejne zawody (1-3 marca), pojedzie trenować do Austrii (więcej TUTAJ).

Piotr Żyła też nie zachwycił podczas weekendu PŚ z lotami w Oberstdorfie, zajmując 26. i 21. lokatę. "Wiewiór" - na udostępnionym nagraniu - wymownym zachowaniem (pokazał język do kamery!) ocenił swój start.

Zobacz:
Poseł debiutant bez ogródek: "Bezczelności, tupetu i agresji w Sejmie jest bardzo dużo"

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×