Jest na ustach całej Polski. Ma znacznie starszą od niego partnerkę

Jastrzębski Węgiel po kapitalnym spotkaniu awansował do półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Gwiazdą polskiego klubu jest Tomasz Fornal, którego wspiera życiowa partnerka.

IK
Tomasz Fornal i Sylwia Gaczorek Instagram / instagram.com/sylviagaczorek / Tomasz Fornal i Sylwia Gaczorek
Kolejny wielki sukces polskiej siatkówki. Jastrzębski Węgiel pokazał się z kapitalnej strony i pokonał w środowy wieczór zespół Gas Sales Piacenza 3:0 (25:22, 26:24, 25:21). Od początku spotkania świetnie spisywał się Tomasz Fornal, który jest jedną z czołowych postaci klubu.

Za polskiego siatkarza z pewnością kciuki trzymała jego partnerka - Sylwia Gaczorek. To znana polska influencerka, właścicielka salonów fryzjerskich i twórczyni treści wideo w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie ma blisko 600 tys. obserwujących, a więc prawie dwa razy więcej od reprezentanta Polski w siatkówce (Fornal zebrał 370 tys. widzów).

Para na razie może pochwalić się krótkim stażem w związku. Gaczorek oficjalnie o zmianach w swoim życiu opowiedziała w sierpniu 2023 r. na platformie YouTube - tuż po tym, jak o możliwym romansie pisały już media plotkarskie.

- Nie chciałam tak szybko informować kogokolwiek o mojej nowej relacji, dlatego że jest to naprawdę diametralna zmiana w mojej głowie, w moim życiu, w moim otoczeniu, w mojej rodzinie - mówiła (więcej TUTAJ).

Co ciekawe, parę dzieli spora różnica wieku. Gaczorek ma 34 lata, z kolei jej partner "jedynie" 26.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Zobacz równieżJest jego córką. Wzięła udział w show TVN

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×