Rodzice byli gwiazdami lat 90. w Polsce. Julia wyrosła na piękną kobietę

Julia Scorupco, córka dwóch niekwestionowanych gwiazd lat. 90., mieszka w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego w mediach społecznościowych nie używa nazwiska ojca?

DB
Julia Czerkawska Instagram / juliascorupco / Na zdjęciu: Julia Czerkawska
Jej rodzice w latach 90. byli jedną z najgłośniejszych par w polskim show-biznesie i wzbudzali ogromne zainteresowanie mediów. On - wielki sportowiec, reprezentant Polski. Ona - słynna aktorka.

Julia to córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego. We wrześniu skończy 27 lat. Formalnie nosi nazwisko ojca, ale w mediach społecznościowych figuruje jako Scorupco. Dlaczego?

Powód jest oczywisty: nazwisko matki otwiera jej zapewne wiele drzwi w świecie zawodowym. Nazwisko matki jest dobrze znane w branży filmowej i pomaga Julii przecierać zawodowe szlaki w Stanach Zjednoczonych.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Jak opisuje o2, Julia pracuje w Los Angeles w agencji public relation, która ma pod opieką gwiazdy Hollywood i specjalizuje się w tworzeniu dla nich kampanii reklamowych. Wcześniej ukończyła prestiżowe University of California i Berkeley w Kalifornii.

ShowNews.pl dowiedział się, że Julia nie mówi po polsku, nad czym jej ojciec niejednokrotnie ubolewał. Oprócz języka angielskiego, mówi natomiast po szwedzku. To w związku z pochodzeniem jej matki (polsko-szwedzkie korzenie).

Izabelli Scorupco i Mariusz Czerkawski byli małżeństwem przez nieco ponad 2 lata (1996-1998).

Zobacz też: Zdradził, z czym walczył jako młody chłopak. "Było to dla mnie wielkim wstydem" Zdradził, jak żona zareagowała na występ w "Tańcu z Gwiazdami". Nie było łatwo

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×