Kolejka od samego rana. Kebab Podolskiego hitem

W weekend sporo pracy miał Lukas Podolski. Piłkarz Górnika Zabrze otworzył swój pierwszy lokal z kebabem w Berlinie. Na miejsce zawitały tłumy. A jak było z ceną?

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Lukas Podolski w swoim lokalu z kebabem Getty Images / Mesut Zeyrek/Anadolu Agency / Lukas Podolski w swoim lokalu z kebabem
Swoją działalność rozszerza sieć kebabów Lukasa Podolskiego - Mangal Doener. W ostatnią niedzielę piłkarz Górnika Zabrze otworzył swój pierwszy punkt w Berlinie. Konkretnie w dzielnicy Kreuzberg. Już na kilka godzin przed oficjalnym startem do lokalu ustawiły się tłumy, o czym pisaliśmy w niedzielę (więcej TUTAJ).

Okazuje się, że na miejscu pojawił się też sam zainteresowany, który chętnie robił sobie zdjęcia z kibicami. Na otwarciu pojawiły się też miejscowe media. Jak donosi "Tages Spiegel" kebab, nazywany "kanapką Podolskiego", kosztuje 7,50 euro, co przy aktualnym kursie wynosi nieco ponad 32 zł.

- Myślę, że cena jest uzasadniona jakością, którą oferujemy. Jestem przekonany do mojego kebaba - przekonywał Podolski. Jak sam podkreśla, w jego lokalach dużą wagę przywiązuje się do świeżych produktów, dobrej jakości mięsa i świeżo wypiekanego pieczywa.

Kebabowy biznes Podolski rozkręca od 2018 r., kiedy to otworzył pierwszy oddział w Kolonii. Właśnie w tym mieście jest obecnie aż 11 lokali promowanym nazwiskiem byłego mistrza świata. Łącznie w 9 miastach jest już 21 punktów z kebabem od Podolskiego.

Co więcej, wkrótce kibice powinni doczekać się filii także w... Zabrzu, gdzie aktualnie gra 38-latek. W grudniu, w rozmowie z WP SportoweFakty, "Poldi" podkreślał, że pozostały jeszcze kwestie "papierkowe" (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ależ on to zrobił. Stadiony świata!
Zjadł(a)byś kebaba u Podolskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×