Przerażające sceny. Jest nagranie z bójki

Podczas turnieju futsalu na północy Brazylii doszło do przerażających scen. Bójka policji z kilkoma kibicami przybrała brutalny wydźwięk. W ruch poszły pałki. Wszystko możesz zobaczyć na wideo poniżej.

Arkadiusz Dudziak
Arkadiusz Dudziak
Bójka w Brazylii Getty Images / Hoolingans by Nature / Na zdjęciu: Bójka w Brazylii
Caruaru to średniej wielkości miasto w północnej Brazylii. W ubiegłym tygodniu odbywał się tam turniej futsalu. Wydarzenia związane z piłką nożną przyćmiły jednak sprawy pozasportowe.

Internet obiegło nagranie, w którym widać jak lokalna policja starła się z kilkoma kibicami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu podobne sceny widujemy także w Europie. Jednak jedna rzecz przykuła reakcje internautów.

Dwóch fanów wykazało się wręcz ogromną odpornością. Mundurowi mieli do dyspozycji pałki, czy gaz łzawiący. Do tego było ich znacznie więcej niż niesfornych fanów futsalu. Jednak tym razem kibice potrafili się bronić.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Aż trudno w to uwierzyć, ale młodzi Brazylijczycy bez większych problemów odpierali ataki mundurowych. Byli się z nimi na gołe pięści i bez większego problemu przez moment przejmowali inicjatywę.

Ostatecznie jednak sytuacja się uspokoiła i mundurowi zapanowali nad niesfornymi fanami. Cała scena wyglądała jednak przerażająco. Wszystko możesz zobaczyć na wideo poniżej.

Czytaj więcej:
Amerykański gwiazdor napisał o Swobodzie. Tak odpowiedziała

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×