Poznajesz? Tak wygląda syn Gołoty

30 listopada - jak co roku - obchodzimy Andrzejki. Powody do świętowania są też w domu Gołotów, gdzie imieniny obchodzą zarówno ojciec, jak i jego dziecko. Poznalibyście, że tak wygląda syn legendy polskiego boksu?

ŁW
Andrzej Gołota Instagram / Na zdjęciu: Andrzej Gołota
Andrzej Gołota razem z żoną Mariolą doczekali się dwójki dzieci - córki Aleksandry i syna Andrzeja juniora, który niedawno obchodził swoje 26. urodziny. 30 listopada Andrzejowie obchodzą swoje imieniny.

I nie inaczej jest w domu Gołotów. Właśnie wtedy ojciec i syn mają powody do świętowania. Mariola Gołota w mediach społecznościowych opublikowała z tej okazji ich wspólne zdjęcie.

"Najserdeczniejsze Życzenia Imieninowe dla wszystkich Andrzejów i Andrzejków" - czytamy pod zdjęciem, na którym są Andrzej senior i Andrzej junior.

Przy okazji można doskonale zobaczyć, jak wygląda syn legendy polskiego boksu. Internauci z miejsca zauważyli, że Andrzej jr podobny jest do mamy.

W przeszłości syn Gołotów trenował boks, koszykówkę oraz tenis ziemny. Przestał uprawiać regularnie sport, kiedy rozpoczął studia. Obecnie pracuje w biurze swojej mamy, gdzie zajmuje się stroną biznesową.

Czytaj także:
Najpilniej strzeżona tajemnica. Pudzianowski unika tego tematu jak ognia
On to naprawdę powiedział. Burza po słowach komentatora Polsatu

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×