Boks. Mariola Gołota pokazała męża. Internauci zwrócili uwagę na jego fryzurę

Z pozoru niewinne zdjęcie Andrzeja Gołoty czyszczącego ścianę po swoim psie wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów. Wszystko za sprawą fryzury polskiego boksera.

ŁW
Mariola i Andrzej Gołota Newspix / Kamil Krzaczynski / Na zdjęciu: Mariola i Andrzej Gołota
Zdjęcie w sieci opublikowała żona Andrzeja Gołoty, Mariola Gołota. Na fotografii widać, jak były bokser czyści ścianę po swoim psie. Małżeństwo jest właścicielem czworonoga rasy Cane Corso, który zostawił ślinę na drewnianej powierzchni.

"Kto ma Cane Corso - ten wie. Jeśli nie wytrzesz Misiowi pyszczka po jedzeniu lub piciu - myjesz ściany" - napisała na Instagramie Mariola Gołota. Internauci błyskawicznie zwrócili jednak uwagę na fryzurę polskiego boksera.

"Andrzej, ale już czas do fryzjera" - napisał jeden z internautów. Inny doradził żonie boksera, by wzięła maszynkę i obcięła jedną długością po całej głowie. "Proszę powiedzieć mężowi przed obcięciem włosów tak: kochanie pierwszy raz może być nieciekawie, ale praktyka czyni mistrza i po kilku razach będzie oczekiwany efekt" - czytamy w komentarzu. Zareagowała na to Mariola Gołota. "Raczej za pierwszym razem byłoby bardzo nieciekawie" - przekazała.

Andrzej Gołota to jeden z najlepszych polskich bokserów zawodowych w historii. Jest brązowym medalistą igrzysk olimpijskich z Seulu (1988). W zawodowej karierze wygrał 41 walk (33 przez nokaut), poniósł 9 porażek i raz zremisował.

Czytaj także: Shobushi zmarł z powodu koronawirusa. Zapaśnik sumo miał 28 lat Transfer na ostatniej prostej. Podwójny mistrz FEN-u jedną nogą w KSW ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): Tomasz Narkun ostro odpowiedział Scottowi Askhamowi


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×