Miał tysiące kobiet. Dziś jest przed 60-tką. Zobacz, jak wygląda

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Alberto Pizzoli / Contributor / Na zdjęciu:  Alberto Tomba
Getty Images / Alberto Pizzoli / Contributor / Na zdjęciu: Alberto Tomba
zdjęcie autora artykułu

Uwodzenie kobiet przychodziło mu z wielką łatwością. - Były tysiące kobiet? Były - mówił sam o sobie Alberto Tomba, nazywany "największym playboyem w historii". Dziś ma 57 lat.

W tym artykule dowiesz się o:

- Nigdy się nie ożeniłem. Były tysiące kobiet? Były. Właśnie dlatego nie mogę być tylko z jedną! - żartował w jednym z wywiadów 10 lat temu Alberto Tomba, słynny narciarz alpejski, który obok sukcesów sportowych zasłynął zamiłowaniem do kobiet.

- Moje marzenie na przyszłość? Mieć rodzinę i małego super Tombę. Moja mama czeka na to od dłuższego czasu - dodawał wówczas. Wyszło z tego niewiele - dziś Tomba ma 57 lat i wciąż nie ma ani żony, ani dziecka. Wygląda na to, że wybrał wieczne życie singla.

Włocha okrzyknięto "największym playboyem w historii". Miał spotykać się z celebrytkami, w tym jedną z najpiękniejszych kobiet w jego ojczyźnie. Swego czasu uwiódł Miss Włoch - Martinę Colombari. W swojej książce napisała o Tombie, że był bardzo dobrym kochankiem. Ich związek trwał trzy lata.

Nie byłoby takiego rozgłosu wokół Alberto i zainteresowania jego życiem prywatnym, gdyby nie wielkie sukcesy, które odnosił na stokach. Trzykrotnie zostawał mistrzem olimpijskim, dwukrotnie mistrzem świata, zdobył też Puchar Świata. Jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii narciarstwa alpejskiego.

A jak zmienił się przed lata Alberto Tomba? Przekonaj się na poniższych fotografiach.

Alberto Tomba kiedyś:

Getty/Alberto Pizzoli / Contributor
Getty/Alberto Pizzoli / Contributor

Alberto Tomba dziś:

Getty/Chris Ricco / Stringer
Getty/Chris Ricco / Stringer

Zobacz też: Jego firma jest warta 105 mld zł. Znalazł żyłę złota Daleka podróż. To tam wybrała się córka Małysza z mężem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty