Złowił rybę-giganta. Mistrzowski komentarz Liska

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / konradbukowiecki / Na zdjęciu: Konrad Bukowiecki ze swoją zdobyczą
Instagram / konradbukowiecki / Na zdjęciu: Konrad Bukowiecki ze swoją zdobyczą
zdjęcie autora artykułu

Konrad Bukowiecki pochwalił się swoją zdobyczą w mediach społecznościowych. Piotr Lisek z humorem podsumował zdjęcie swojego dobrego znajomego.

Przez wiele miesięcy Konrad Bukowiecki zmagał się z problemy zdrowotnymi, ale powoli wraca do optymalnej formy. Specjalizujący się w pchnięciu kulą oraz rzucie dyskiem spróbuje swoich sił podczas tegorocznych igrzysk olimpijskich w Paryżu.

W przerwie między treningami partner Natalii Kaczmarek znalazł chwilę na relaks. Pochodzący ze Szczytna 27-latek postanowił wybrać się na ryby. Za pośrednictwem swojego Instagrama podzielił się z fanami imponującym zdjęciem.

Bukowieckiemu udało się złowić rybę-giganta. Najnowsze zdjęcie sportowca cieszy się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. "Karp nie miał szans" - napisał tuż przed niedzielą wielkanocną.

Piotr Lisek nie mógł się powstrzymać i wbił małą szpilkę koledze po fachu. "Święta Ziomuś pomyliłeś" - skomentował utytułowany tyczkarz.

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Swoje pięć groszy wtrącił również Marcin Lewandowski. "O jaaaaaaa widzę Bakus, że masz papiery, żeby jechać z nami w październiku na Ebro" - w ten sposób 36-latek zareagował na zdjęcie zamieszczone przez Bukowieckiego.

Czytaj więcej: Zdjęcie z Kielc. Zobacz, gdzie ksiądz święcił koszyczki W okolicach północy wrzucił zdjęcie. Taką formę zrobił Pudzianowski na święta

Źródło artykułu: WP SportoweFakty