"Poczekaj, Dareczku". Szpakowski idealnie trafił w Familiadzie

Ekipa TVP Sport wzięła udział w świątecznym odcinku Familiady. Jednym z uczestników był Dariusz Szpakowski. Znany komentator popisał się idealną odpowiedzią na jedno z pytań.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Karol Strasburger / Dariusz Szpakowski Twitter / TVP Sport / Karol Strasburger / Dariusz Szpakowski
Do odcinka specjalnego Familiady emitowanego w Wielkanoc zaproszono drużyny Panoramy i TVP Sport. W skład redakcji sportowej weszli Dariusz Szpakowski, Sylwia Dekiert, Maciej Iwański, Maja Strzelczyk oraz Piotr Sobczyński.

Swojemu bezpośredniemu rywali szans nie dał pierwszy z wymienionych. Choć trzeba zaznaczyć, że Jarosław Kulczycki uprzedził Szpakowskiego i zgłosił się do odpowiedzi na pytanie jako pierwszy.

A to brzmiało następująco: - Co jedni ludzie robią szybko, a inni powoli? - przeczytał prowadzący teleturniej Karol Strasburger. - Jedzą - rzucił Kulczycki z zespołu Panoramy. Odpowiedź ta znalazła się na piątej pozycji.

ZOBACZ WIDEO: Mamy Euro! Brak euforii wśród ekspertów pomeczowego studia

Wtedy nieco zagubił się Dariusz Szpakowski, który zwrócił się z pytaniem do swoich kolegów, czy oddają pytanie rywalom. Znanego komentatora upomniał Karol Strasburger. - Na razie poczekaj, Dareczku, teraz twoja odpowiedź - powiedział gospodarz teleturnieju.

- Chodzą - odpowiedział Szpakowski po chwili namysłu. Jak się okazało, była to najlepiej punktowana odpowiedź, stąd też znalazła się na pierwszej pozycji (wideo z całej sytuacji możesz zobaczyć na końcu artykułu).

Przypomnijmy, że Dariusz Szpakowski po blisko trzech latach wrócił do komentowania meczów reprezentacji Polski. Jego głos mogliśmy usłyszeć przy okazji spotkania barażowego z Walią.

Zobacz także:
"Chamskie odzywki". Ujawnił, co się dzieje w szatni Lecha Poznań
Nie każdy o tym wie. W tym klubie grał ojciec Podolskiego

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×