Miał nosa. Zarobił 35 tys. złotych w... 14 minut

Były piłkarz Manchesteru City może świętować. Sergio Aguero postawił zakład na mecz swojej byłej drużyny z Realem Madryt. Wygrał pokaźną sumę w bardzo krótkim czasie.

AD
Sergio Aguero Getty Images / Clive Rose / Na zdjęciu: Sergio Aguero
We wtorek rozpoczęły się ćwierćfinały Ligi Mistrzów. W jednym z nich Real Madryt podejmuje Manchester City. Już od samego początku mecz był szalony.

W drugiej minucie dla ekipy z Anglii trafił Bernardo Silva. Los Blancos nie pozostawali jednak dłużni. W dwunastej minucie wyrównał Eduardo Camavinga, a 120 sekund później do siatki trafił Rodrygo. Wynik 2:1 dla Realu Madryt utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Trzy bramki w pierwszym kwadransie gry zdarzają się ekstremalnie rzadko. Z wyniku ucieszył się były gracz Manchesteru City Sergio Aguero. Stało się to, mimo że jego była ekipa przegrywała po pierwszych czterdziestu pięciu minutach.

Przed meczem wrzucił on bowiem na portal społecznościowy X (dawniej Twitter) wpis, w którym zdradził, że postawił u bukmachera, że w spotkaniu padną przynajmniej trzy bramki. "Taki mecz zasługuje na kilka bramek" - napisał. Nie pomylił się i czekała na niego spora nagroda.

Argentyńczyk postawił bowiem 10 000 dolarów, a na jego konto wpłynie 18 900. Zarobił więc na czysto 8 900 dolarów (prawie 35 000 złotych po kursie w momencie pisania artykułu - przyp.red.). Zrobił to jeszcze przed upływem 15 minut.

Co ciekawe to nie jest pierwszy raz, kiedy Aguero zarobił w podobny sposób. Podczas meczu Klubowych Mistrzostw Świata postawił, że w meczu Mancherster City - Fluminense padną więcej niż trzy bramki. Anglicy wygrali wtedy 4:0. Aguero postawił 10 000 dolarów, a wygrał 20 700.