Niewiele osób wie, kim jest jej partner

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Agata Bachanek / Na zdjęciu: Agata Bachanek
Instagram / Agata Bachanek / Na zdjęciu: Agata Bachanek
zdjęcie autora artykułu

Już od 2017 roku Agata Bachanek pracuje w Telewizji Polskiej. Zajmuje się głównie tenisem w TVP Sport, ale szybko podbiła serca widzów. Może pochwalić się ponadprzeciętną urodą.

W tym artykule dowiesz się o:

Profil na Instagramie przyciągnął już ponad 24 tysiące obserwujących. Agata Bachanek regularnie wrzuca nowe zdjęcia, a fani komplementują jej wygląd.

Absolwentka amerykańskiego Weber State University chętnie dzieli się zdjęciami z różnych zakątków świata. "Kocham sport, modę i ludzi z poczuciem humoru" - opisuje sama siebie.

Regularnie pojawia się także na zawodach tenisowych, co możemy zobaczyć na jej profilu.

ZOBACZ WIDEO: Karne z Walią w Cardiff. "Lewy" opowiedział, co działo się w jego głowie

Jej partnerem jest Michał Dembek. To były tenisista (karierę zakończył mając 25 lat), ale na międzynarodowych turniejach nie odniósł sukcesu. Najwyżej w rankingu ATP zajmował 562. miejsce. Teraz jest trenerem tenisa i razem z Bachanek prowadzą podcast "Sofa Sportowa", gdzie komentują głównie wydarzenia w tenisie.

- To bardzo cenne i ciekawe doświadczenie. Po ośmiu miesiącach bycia po drugiej stronie, mogę stwierdzić, że patrzę trochę inaczej na tenis. Bardziej analitycznie i dzięki temu czuję, że coraz skuteczniej potrafię pomóc moim podopiecznym stawać się lepszymi zawodnikami. Bycie byłym tenisistą nie wystarcza do bycia dobrym trenerem, dlatego tak istotny jest ciągły rozwój i analiza. Od kiedy przestałem rywalizować w turniejach i zacząłem szkolić innych, na korcie dostrzegam więcej rozwiązań i jeszcze bardziej myślę, że panowanie nad emocjami podczas meczów jest kluczem do zwycięstw - mówił w rozmowie z serwisem tenismagazyn.pl.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty