Oświadczył się jej w samych bokserkach. Do dziś żałuje

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Vlada Zinczenko / Vlada Zinczenko
Instagram / Vlada Zinczenko / Vlada Zinczenko
zdjęcie autora artykułu

"Haniebny sposób" - Ołeksandr Zinczenko w ten sposób określił swój sposób oświadczyn. Miał jednak szczęście, ponieważ usłyszał "tak". - Sposób, w jaki zaproponowałem, jest najgorszą propozycją w historii – to niemożliwe, to tak haniebne - dodał.

W tym artykule dowiesz się o:

O Zinczence znów zrobiło się głośno. Ukrainiec znany jest z tego, że deklaruje duże przywiązanie do swojego kraju i niejednokrotnie mówił o tym, co się dzieje w Ukrainie.

W niedawnym wywiadzie dla BBC przyznał, że gdyby dostał wezwanie do wojska, to nie wahałby się ani chwili. Wówczas uaktywnił się Serge Aurier, piłkarz Galatasary Stambuł. "Skończ swoje przedstawienie i tam jedź. Prawdziwy ochotnik nie czeka na wezwanie" - napisał w mediach społecznościowych.

27-letni zawodnik Arsenalu bardzo często gości na łamach brytyjskich bulwarówek. I to nie tylko za sprawą swoich umiejętności piłkarskich, lecz z powodu swojej żony - Vlady. 28-latka może pochwalić się nieprzeciętną urodą.

ZOBACZ WIDEO: "Nie wyobrażam sobie tego". Lewandowski wprost o polskim szkoleniu

Dziennikarze często przypominają, w jaki sposób Zinczenko oświadczył się swojej obecnej żonie. Stało się to w środku nocy, gdy piłkarz miał na sobie tylko bokserki. - Dlaczego się zgodziła mimo takich okoliczności? Przede wszystkim dlatego, że jestem ukraińskim Bradem Pittem i noszę bokserki – też mam niesamowite ciało - dodał z uśmiechem.

Do ślubu doszło w 2020 roku, a rok później urodziła się im córka.

Vlada Zinczenko znana jest na całym świecie. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 700 tys. osób, a pracuje jako prezenterka telewizyjna. Jest o rok starsza od swojego męża.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)