Córka słynnego trenera ma nowego partnera. Znów piłkarza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / oficjalny profil / Sira Martinez
Instagram / oficjalny profil / Sira Martinez
zdjęcie autora artykułu

Córka Luisa Enrique ma nowego chłopaka. I nie trudno zgadnąć, kim jest. Oczywiście piłkarzem. Sira Martinez jeszcze niedawno spotykała się z Ferranem Torresem.

W tym artykule dowiesz się o:

Sira Martinez znowu zakochana! Szczegóły podano w programie "Socialite". Z nowym chłopakiem przyłapano ją w centrum San Sebastian.

Lokalizacja nie jest przypadkowa. Serce Martinez bije mocniej dla 27-letniego Robina Le Normanda, piłkarza Realu Sociedad.

- Złapaliśmy ich na gorącym uczynku - można było usłyszeć w programie. - Nie ukrywali, że są parą - dodano. Nie wiadomo natomiast od kiedy trwa ich związek.

Dla córki Luisa Enrique to kolejny związek z piłkarzem. Wcześniej spotykała się z Ferranem Torresem. Oboje spotykali się przez dwa lata, aż w maju 2023 roku Martinez zdecydowała o tym, żeby zakończyć związek.

Co ciekawe Torres, który aktualnie jest zawodnikiem FC Barcelony, grał pod wodzą ojca Martinez w reprezentacji Hiszpanii. Teraz do podobnej sytuacji nie dojdzie (Le Normand "łapie się" do kadry), bowiem Enrique jest aktualnie szkoleniowcem Paris Saint-Germain.

Zobacz także: Za kurs zapłacił 8 dolarów. Niewiarygodne, co potem zrobił Sochan Skończyła 50 lat. Beckham pokazał zdjęcia żony z młodości

ZOBACZ WIDEO: Gortat odpowiada na zarzuty ws. kadry narodowej. "To jest wyssane z dwóch-trzech źródeł"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)