Ależ forma słynnej miss. Widać ciężką pracę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / oficjalny profil / Ivana Knoll
Instagram / oficjalny profil / Ivana Knoll
zdjęcie autora artykułu

Od czasu mundialu w Katarze w 2022 roku Ivana Knoll cieszy się wielką popularnością. Chorwacka miss regularnie w sieci publikuje zdjęcia i filmiki, dbając o swoich fanów. Na najnowszych fotografiach widać, jak ciężko pracuje nad formą.

W tym artykule dowiesz się o:

Chorwacka piękność wciąż cieszy się w sieci ogromną popularnością. Miss mundialu z 2022 roku co rusz zachwyca swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Ivana Knoll regularnie publikuje fotografie i filmiki, na których pokazuje, co robi w życiu.

Ostatnio zamieściła zdjęcia z siłowni, gdzie pokazała, jak ciężko pracuje nad formą. Jej sylwetka jest imponująca, ale to efekt wielu godzin spędzonych na ćwiczeniach na siłowni. Gwiazda nie oszczędza się podczas treningów.

"Wypocić wszystko. Nawet moją duszę" - podpisała fotografię opublikowaną na InstaStories. Można ją zobaczyć poniżej.

Popularność chorwackiej modelki rozpoczęła się podczas piłkarskich mistrzostw świata w 2022 roku. Wtedy Knoll zasłynęła kusymi strojami na trybunach. Katarczycy twierdzili nawet, że łamie ona prawo i domagali się jej ścigania. To był kluczowy moment w jej karierze. Dziś w sieci obserwują ją ponad 3 miliony instagramowiczów.

Za kilka miesięcy mamy Euro 2024, które odbędzie się w Niemczech. Reprezentacja Chorwacji awansowała na turniej i można się spodziewać, że Knoll znowu będzie zabiegać o uwagę na trybunach.

Czytaj także: 19 lat i koniec. Legenda odchodzi z klubu W Barcelonie grzmią. Ujawniono, co zrobił prezes Realu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty