Anna Lewandowska ma zdolnego brata. Nie wszyscy wiedzą, czym się zajmuje

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Piotr Stachurski (z lewej) z siostrą Anną Lewandowską.
Instagram / Na zdjęciu: Piotr Stachurski (z lewej) z siostrą Anną Lewandowską.
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska osiąga ogromne sukcesy w karierze, ale rodzina pozostaje dla niej najważniejsza. Jest żoną Roberta Lewandowskiego i matką dwóch córek - Laury i Klary. Ma bliską więź z mamą i młodszym bratem, Piotrem Stachurskim.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=91455]

Piotr Stachurski[/tag] nie jest osobą publiczną, więc informacje na temat jego działalności zawodowej nie są powszechnie znane. Jednak wiadomo, że ma dobre relacje z siostrą i wspiera ją w jej działaniach. Rodzeństwo jest ze sobą blisko związane, co świadczy o silnej więzi rodzinnej.

Stachurski jest o dwa lata młodszy od Anny Lewandowskiej, w 2024 roku obchodzi swoje 34. urodziny. Studiował kierunki plastyczne na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Smykałkę odziedziczył po ich matce, która jest scenografem.

Obecnie brat Anny Lewandowskiej pracuje w swoim zawodzie. Zajmuje się tworzeniem scenografii do filmów, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. W środowisku uznawany jest za wielki talent i jednego z najlepszych w swoim fachu.

ZOBACZ WIDEO: 88-latek zadziwia. Ujawnił tajemnicę dot. swojego zdrowia

Żona kapitana reprezentacji Polski nigdy nie ukrywała, że łączą ją mocne więzi ze swoją rodziną, a najbardziej z matką i młodszym rodzeństwem. W 2018 roku opublikowała emocjonalny wpis, w którym złożyła życzenia swojemu bratu.

- Inspiruje mnie... On artysta - ja sportowiec, On spokojny - ja szalona, On w chmurach - ja na ziemi, On pomyśli - ja zrobię, On poezją, a ja prozą. Można by tak długo, ale ... Co najważniejsze – jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła. Piotruś, inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają. Dziękuję, że jesteś! Sto Lat! - możemy przeczytać.

Pod koniec kwietnia Piotrowi Stachurskiemu urodziło się drugie dziecko. Utalentowany malarz jest dumnym ojcem Artura oraz 2,5-letniej Łucji.

Zobacz także: Skąpo ubrana wbiegła na boisko. Minęło 5 lat. Tak wygląda dziś Lepiej usiądź. Tyle kosztuje to "cacko" Lewandowskiej

Źródło artykułu: WP SportoweFakty