Lepiej usiądź. Tyle kosztuje to "cacko" Lewandowskiej

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Fot. Instagram / Na zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy.
Instagram / Fot. Instagram / Na zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy.
zdjęcie autora artykułu

Grubo ponad 100 tysięcy złotych! To cena - niepozornego z wyglądu - zegarka, który żona Roberta Lewandowskiego zaprezentowała na jednym ze zdjęć.

W tym artykule dowiesz się o:

Kilka godzin po hat-tricku, który Robert Lewandowski zaliczył w meczu FC Barcelona vs Valencia CF (TUTAJ więcej szczegółów >>), Anna Lewandowska zamieściła rodzinne zdjęcie. "Hat-trick Roberta. To będzie fajny tydzień! Urodzinki naszych córeczek tuż, tuż. A Wy jak spędzacie długi weekend?" - napisała.

Na zdjęciu (znajdziesz je pod artykułem) widać uśmiechniętych małżonków, zapewne podczas porannej krzątaniny. Na pierwszym planie widać... zegarek na ręce Lewandowskiej. Nie byle jaki zegarek.

To Panthère de Cartier. Cena? Grubo ponad 100 tysięcy złotych. W jednym ze sklepów internetowych znaleźliśmy ten model za 168 tys. zł. Ale można znaleźć też nieco taniej.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wyjątkowa impreza u Beckhamów. Wideo trafiło do sieci

"To zegarek, który jest również piękną biżuterią. Model pracuje w oparciu o mechanizm kwarcowy. Kopertę i bransoletę stworzono z 18-karatowego żółtego złota" - możemy przeczytać w oficjalnych materiałach producenta.

Podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski Lewandowski miał na ręce zegarek o wartości około 200 tys. zł (pisaliśmy o tym TUTAJ >>). Choć to nie najdroższy sprzęt w jego kolekcji. Przed meczem z Wyspami Owczymi zaprezentował model, który kosztuje prawie pół miliona złotych.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty