Tradycja podtrzymana. Tak wyglądała majówka polskich gwiazd

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Łukasz "Juras" Jurkowski / grill u Łukasza Jurkowskiego
Instagram / Łukasz "Juras" Jurkowski / grill u Łukasza Jurkowskiego
zdjęcie autora artykułu

Majówka to dla wielu Polaków okres relaksu i wypoczynku. Podobnie jest w przypadku znanych polskich sportowców, którzy wybrali się na wspólnego grilla.

W tym artykule dowiesz się o:

Nareszcie! Dla wielu Polaków nadszedł długo oczekiwany początek maja. Niemalże tradycją stało się, że w tym czasie w ogródkach rozpalane są grille.

Tak było także w przypadku znanych polskich sportowców. 1 maja w Święto Pracy na wspólnego grilla umówili się Łukasz "Juras" Jurkowski i Jan Błachowicz. Towarzyszyli im także najbliżsi pierwszego z wymienionych.

W mediach społecznościowych Jurkowskiego możemy znaleźć zdjęcie z tej "posiadówki". Na nim widoczni są wspomniani sportowcy, którzy przygotowują posiłek z grilla. Dodajmy, że "Juras" i Błachowicz prywatnie są rodziną.

ZOBACZ WIDEO: 366 maratonów w ciągu roku. I to koniec! Ujawnił nowe plany

"Majówka spędzana zgodnie z polską tradycją rozumiem? Udanego odpoczynku! Grill musi być" - napisał na Instagramie Łukasz "Juras" Jurkowski (do wpisu dołączył wspomniane zdjęcie, które możesz znaleźć na końcu artykułu).

Warty uwagi jest też fartuszek, który ma na sobie Jurkowski. A dokładniej napis, jaki się na nim znajduje. "Jak Jan grilluje, to wszystkim smakuje" - czytamy.

Co takiego znajduje się na grillu? Panowie z pewnością ze smakiem, po zrobieniu zdjęcia, zajadali się kiełbasami, boczkiem czy też innymi smakołykami.

Zobacz także: 10. minuta spotkania i... czerwona kartka. Zawodnik Industrii przesadził Oficjalnie: Vital Heynen znów poprowadzi reprezentację!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty