Dziewczyna Szpilki sprzedaje czerwonego mercedesa. Padła kwota

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka
Instagram / Na zdjęciu: Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka
zdjęcie autora artykułu

Artur Szpilka wrzucił w swoje social media link do ogłoszenia sprzedaży luksusowego samochodu. To mercedes jego partnerki - Kamili Wybrańczyk. Cena nie jest niska.

W tym artykule dowiesz się o:

"Kama sprzedaje swoje auto - zapraszam w ogłoszeniu wszystko jest i nr tel (nie do nas)" - tak napisał (treść oryginalna) w poście FB (zamieszczamy go na końcu tego artykułu) Artur Szpilka. Były pięściarz, a obecnie zawodnik KSW wypoczywa obecnie po swojej ostatniej - przegranej - walce z Arkadiuszem Wrzoskiem. Emocje trwały zaledwie... 14 sekund (TUTAJ znajdziesz więcej szczegółów >>).

Wypoczywa i przy okazji ma trochę więcej czasu na prywatne sprawy. Stąd pewnie pomoc przy sprzedaży samochodu. To czerwony CLS 350 z 2020 roku (pierwsza rejestracja w 2021). Przejechał prawie 100 tys. kilometrów. Silnik to 3-litrowy diesel o mocy 286 KM. Cena? 292 tysiące złotych.

Serwis, w którym zostało opublikowane to ogłoszenie pokazuje, że średnia cena za podobne auta waha się w granicach: od prawie 250 tys. zł do 304 tys. zł. Czyli auto Kamili Wybrańczyk jest bliżej tych górnych widełek.

ZOBACZ WIDEO: 14 sekund i... koniec. Szpilka komentuje przerwanie walki

Co ciekawe, kolor czerwony to nie jest oryginalny lakier. Samochód został po prostu oklejony czerwoną folią. Oryginalny kolor to: szarość selenitu. Z opisu ogłoszenia wynika, że samochód jest w Warszawie (dzielnica Wawer).

Wybrańczyk w ostatnich latach sporo trenuje, m.in. na siłowni (dowód TUTAJ >>). Stoczyła cztery walki na freakowych galach: Fame MMA oraz nieistniejącej już High League. Jedną wygrała, trzykrotnie poniosła porażkę (m.in. z Martą Linkiewicz czy Ewą Brodnicką).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty