Robert Lewandowski zwrócił się do mamy. "Z całego serca"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / _rl9 / Robert Lewandowski z mamą Iwoną
Instagram / _rl9 / Robert Lewandowski z mamą Iwoną
zdjęcie autora artykułu

Trudno przejść obojętnie obok najnowszego wpisu Roberta Lewandowskiego. Reprezentant Polski w piłce nożnej zadedykował go swojej mamie Iwonie, która obchodzi 65. urodziny.

W tym artykule dowiesz się o:

Instagramowy profil Roberta Lewandowskiego śledzi 35,5 mln osób. Polak w tym miejscu zamieszcza przede wszystkim materiały dotyczące kariery piłkarskiej. Pokazuje jednak też migawki związane z jego codziennością.

Tym razem wpis zadedykował mamie Iwonie Lewandowskiej. Złożył jej piękne życzenia urodzinowe.

"Mamo, z okazji Twoich urodzin chciałbym Ci z całego serca podziękować za wszystkie lata wsparcia i miłości. Dziękuję, że zawsze wierzysz we mnie i jesteś przy mnie. Życzę Ci mnóstwo zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Sto lat, Mamo" - czytamy we wpisie "Lewego".

Do tych słów piłkarz załączył migawkę, na której pozuje z mamą. Oboje uśmiechają się od ucha do ucha.

Lewandowski nierzadko dawał do zrozumienia, że mama jest dla niego bardzo ważna. "Mam szczęście, że jestem twoim synem" - wyznał kiedyś na Instagramie.

- Cieszę się, że Robert docenia rolę mamy, zawsze o mnie pamięta, jest czuły i to jest dla mnie najważniejsze - podkreślała zaś przed kilkoma laty Iwona Lewandowska w rozmowie z Onetem.

Ujawniła też, że z synem rozumie się wręcz znakomicie.

- Kiedy dzieje się coś ważnego, nie naciskam na Roberta, nie wydzwaniam do niego co chwilę, tylko proszę, by dał znać, jak będzie mógł. (...) Bardzo mnie cieszy, że mogę liczyć na Roberta, a on na mnie. Rozumiemy się bez słów, ufamy sobie. Co chwilę wysyła mi sygnały, że jestem potrzebna. Jestem mu za to wdzięczna - mówiła Lewandowska w wywiadzie dla WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Czytaj także: > W kobietę leciał przedmiot. Tak zachował się Szymański#dziejesiewsporcie: można oglądać w nieskończoność! Cudowne uderzenie w futsalu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty