Światowy gigant wyróżnił Swobodę. "Nie mogę w to uwierzyć"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / littlerunner / Ewa Swoboda wyróżniona
Instagram / littlerunner / Ewa Swoboda wyróżniona
zdjęcie autora artykułu

Niemałe poruszenie wywołał najnowszy wpis Ewy Swobody. Tym razem polska lekkoatletka przedstawiła fanom... swoją lalkę Barbie. Komentujący są zachwyceni.

W tym artykule dowiesz się o:

"Przedstawiam Wam… lalkę Barbie Ewę Swobodę!" - pisze Ewa Swoboda na Instagramie. Polska lekkoatletka nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona z tego, iż zyskała uznanie w oczach giganta.

"Jestem przeszczęśliwa, że Barbie doceniła moją historię i wyróżniła mnie obok ośmiu innych niesamowitych sportsmenek z całego świata tytułem Barbie Role Model. Wciąż nie mogę w to uwierzyć! Jako mała dziewczynka bawiłam się lalkami, a teraz mam własną lalkę Barbie, która wygląda jak ja - jedyny taki egzemplarz na świecie" - dodała.

"Chcę, aby moja historia pokazywała, że zawsze warto być sobą. Nie trzeba spełniać niczyich oczekiwań ani dopasowywać się do narzuconych ram, by osiągać swoje cele. Każdy z nas ma prawo wyrażać siebie na swój sposób" - podkreśliła Swoboda, a następnie podziękowała popularnej marce.

W komentarzach pojawiło się zaś sporo ciepłych słów. "Cała w tatuażach?! Sztosik", "Ale meeega!!!", "Hit", "Wow", "Totalny czad", "Supcio", "Cudownie" - czytamy.

Firma Mattel jeszcze przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich chciała podkreślić istotę kobiet w świecie sportu. W związku z tym wybrano dziewięć zawodniczek z różnych dyscyplin, które można uznawać za wzory do naśladowania.

Kto jeszcze uzyskał swoją lalkę? W gronie wyróżnionych znalazły się takie zawodniczki jak Venus Williams (tenis), Mary Fowler, Christine Sinclair (piłka nożna), Estelle Mossely (boks), Susana Rodriguez (paratriathlon), Federica Pellegrini (pływanie), a także Rebeca Andrade i Alexa Moreno (gimnastyka sportowa).

- Rzucając światło na te inspirujące zawodniczki i ich historie, mamy nadzieję szerzyć przekonanie, że każda młoda dziewczyna zasługuje na możliwość realizowania swoich pasji i przekształcania swoich marzeń w rzeczywistość - zaznaczyła wiceprezydent Barbie Krista Berger.

Czytaj także: > Jest już we Francji. Regularnie prowokuje na kortachNowy rekord świata. 56 rzutów karnych!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty