Poruszenie w sieci. Tylko spójrz na makijaż Lewandowskiej

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Trwa obóz treningowy "Camp by Ann", organizowany przez Annę Lewandowską. Żona Roberta Lewandowskiego z uwagi na swój autorski projekt zdecydowała się na specjalny makijaż. Po opublikowaniu zdjęcia pod jej wpisem posypały się komentarze.

W tym artykule dowiesz się o:

Sportową karierę ma za sobą Anna Lewandowska (z domu Stachowska). Po wielu latach trenowania karate żona Roberta Lewandowskiego robi wszystko, by inspirować ludzi do aktywności fizycznej. Pomóc ma w tym jeden z jej projektów.

Mowa o obozie treningowym "Camp by Ann", który właśnie trwa. Wiosenną edycję zaplanowano bowiem w dniach 20-26 maja w Starej Wsi niedaleko Częstochowy. Jego uczestniczki mają okazję na wspólny trening z żoną najlepszego polskiego piłkarza, której towarzyszy m.in. znana celebrytka Małgorzata Rozenek-Majdan.

Lewandowska postanowiła sięgnąć po specjalnie przygotowany makijaż właśnie na jej autorski projekt. Zaprezentowała go na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że wykonała go znana polska makijażystka Magda Pieczonka.

"Makijaż od Magdy + Ty... no przepraszam, czy istnieje połączenie bardziej idealne od idealnego? Nie sądzę", "Prześliczna", "Naturalnie i tak pięknie", "Przepiękna!", "WOW PIĘKNIE" - to tylko część komentarzy, które pojawiły się pod wpisem z fotografią żony "Lewego".

Przypomnijmy, że obóz treningowy "Camp by Ann" łączy elementy fitnessu, zdrowego odżywania oraz psychologii sportu. Oprócz trening uczestnicy mogą liczyć na wsparcie zarówno dietetyczne, jak i mentalne. Koszt udziału w tym wydarzeniu wyniósł każdego uczestnika 5250 złotych.

Przeczytaj także: Drużyna marzeń "Lewego"? Anglicy nie kryją zdziwienia

ZOBACZ WIDEO: Porównali go do Maradony. Tylko spójrz, co robił z piłką

Źródło artykułu: WP SportoweFakty