Adamek pokazał zdjęcie z Borkiem. Zwróć uwagę na koszulkę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Tomasz Adamek. W ramce Tomasz Adamek z Mateuszem Borkiem.
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Tomasz Adamek. W ramce Tomasz Adamek z Mateuszem Borkiem.
zdjęcie autora artykułu

Tomasz Adamek w Polsce przeżywa drugą młodość. W lutym stoczył pojedynek z Mamedem Chalidowem na KSW, w maju zawalczył w federacji Fame. W poniedziałek wrzucił do intenetu nowe zdjęcie z Mateuszem Borkiem. Jeden element przyciąga uwagę.

W tym artykule dowiesz się o:

To zakończeniu swojej profesjonalnej kariery pięściarskiej Tomasz Adamek przechodzi swoją drugą młodość. 47-latek zaczął zarabiać bardzo duże pieniądze, a to wszystko dzięki wielkim walkom, które przyciągają sporą widownię.

24 lutego na gali XTB KSW Epic zmierzył się z Mamedem Chalidowem. Ta walka była odmieniana przez wszystkie przypadki. "Góral" wygrał poprzez kontuzję odniesioną przez Czeczena z polskim paszportem. Obaj zawodnicy mieli łącznie otrzymać ponad 4 miliony złotych za tę walkę. To jednak nie był jednak koniec dla Adamka.

Z przyjacielem i menedżerem w jednej osobie - Mateuszem Borekiem - doszli do porozumienia z właścicielami organizacji Fame MMA. Tym samym Tomasz Adamek dołączył do największej organizacji freak fightowej w Europie i już w maju zmierzył się w walce wieczoru z Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. Za wystąpienie i zwycięstwo na tej gali "Góral" miał zarobić ok. 1.5 miliona złotych.

ZOBACZ WIDEO: Skrytykowała sesję zdjęciową Agnieszki Radwańskiej. "Dużo wtedy płakałam"

Pod koniec maja organizacja Fame ogłosiła, że jej najbliższa gala odbędzie się 31 sierpnia na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. To bezprecedensowe wydarzenie na skalę europejską, jak nie światową. Spekuluje się, że karta walk nachodzącej gali ma być najlepszą w historii. Mówi się, że mają wystąpić na niej m.in. Tomasz Adamek czy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

W poniedziałek "Góral" udostępnił na swoim profilu na Instagramie dość tajemnicze zdjęcie okraszone podpisem "Spokanie na szczycie! Coś wisi w powietrzu!" oraz oznaczył Mateusza Borka i organizację Fame. Na tym zdjęciu znajdują się wspomniany pięściarz i komentator sportowy.

Jednak nie to, kto znajduje się na tym zdjęciu, a to w co jest ubrany Mateusz Borek najbardziej zainteresowało internautów. Wspomniany dziennikarz zapozował w koszulce... piłkarskiej reprezentacji Niemiec. I to na niespełna dwa tygodnie przed nadchodzącym Euro 2024.

Zobacz także: Świątek mówiła po angielsku i nagle zmieniła język. Wywołała entuzjazm Co za foto! Uchwycili Igę w takiej pozycji na korcie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty