Dramat Arkadiusza Milika. "Właśnie jesteśmy po zabiegu"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / agatycze / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik z ukochaną
Newspix / agatycze / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik z ukochaną
zdjęcie autora artykułu

Arkadiusz Milik doznał kontuzji, która wyeliminowała go z wyjazdu na Euro 2024. Tę sytuację mocno przeżywa jego ukochana Agata Sieramska.

W tym artykule dowiesz się o:

Agata Sieramska, w obliczu kontuzji Arkadiusza Milika, nawet nie myślała o tym, by hucznie świętować swoje 30. urodziny. Napisała o tym w mediach społecznościowych. Jednocześnie zwróciła uwagę na to, co jest w życiu najważniejsze.

"W dniu trzydziestych urodzin życzę moim najbliższym i sobie zdrowia, a reszta na pewno sama się ułoży. Z całego serca dziękuję mojej rodzinie i przyjaciołom za wczorajszą niespodziankę. Ze względu na sytuację zdrowotną Arka nawet przez myśl mi nie przeszło świętowanie" - napisała na Instagramie.

Następnie podkreśliła, że najważniejsze osoby pamiętały o jej urodzinach i zagwarantowały dużo radości w trudnych chwilach.

"Chcieliśmy Wam też bardzo podziękować za Wasze serdeczne wiadomości i ogrom wsparcia w ciągu ostatnich dni. Właśnie jesteśmy po zabiegu, wszystko jest dobrze i teraz tylko do przodu. Wierzę, że takie sytuacje czynią nas silniejszymi. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni!" - podsumowała.

Arkadiusz Milik zareagował w komentarzach. "Bo jesteś TY, cóż więcej mógłbym chcieć" - napisał reprezentant Polski.

W poniedziałek (10 czerwca) zawodnik przeszedł zabieg artroskopii łąkotki przyśrodkowej w lewym kolanie. Teraz Milika czeka rehabilitacja.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Czytaj także: > Z Turcją pierwszy raz od 31 lat. W przeszłości ten rywal nam "leżał" > Mocny apel do niemieckiego gwiazdora. Domaga się, by zakończył karierę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty