"To chyba nie to, o czym matka marzy dla syna". Tak zareagowała na wieści o ich związku

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / kamilgrosicki10 / Na zdjęciu: Dominika i Kamil Grosiccy
Instagram / kamilgrosicki10 / Na zdjęciu: Dominika i Kamil Grosiccy
zdjęcie autora artykułu

36-letni Kamil Grosicki zachwycał formą w PKO Ekstraklasie, będąc kluczowym zawodnikiem Pogoni Szczecin. Doświadczony piłkarz podczas Euro 2024 może liczyć na wsparcie ukochanej żony, z którą kilka miesięcy temu obchodził dwunastą rocznicę ślubu.

"Małżeństwo z tobą to mój najlepszy okres w życiu! Dziękuję ci za to! Kocham cię" - pisał Kamil Grosicki na Instagramie w październiku 2023 r., świętując 12. rocznicę ślubu z Dominiką Grosicką.

Grosicki, który znalazł się w kadrze Polski na Euro 2024 (turniej na niemieckich boiskach odbędzie się w dniach 12 czerwca-12 lipca), wielokrotnie podkreślał, że czuje się szczęściarzem, mając przy sobie tak wyjątkową kobietę. Początki ich związku były jednak trudne.

- Byłem w niej strasznie zakochany, ale ona miała kogoś innego. Więc ja byłem kumplem, przyjacielem, choć cały czas się w niej podkochiwałem - wspominał piłkarz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

W końcu jednak ich drogi się zeszły, choć początkowo nie podobało się to mamie Grosickiego. Dominika miała bowiem kilkuletniego syna, którego urodziła w wieku 17 lat.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: potężna kraksa. Upadali jeden po drugim

- Kiedy powiedział mi, że zakochał się w dziewczynie z dzieckiem, pomyślałam: "to chyba nie to, o czym matka marzy dla syna". Dzisiaj wiem, że Dominika to najlepsze, co mogło mu się w życiu przytrafić - stwierdziła Magdalena Grosicka w rozmowie z "Twoim Stylem".

Reprezentant Polski (93 mecze w kadrze) posłuchał głosu serca, a parze udało się stworzyć kochającą rodzinę. "Grosik" oświadczył się w lutym 2010 r. podczas obozu Jagiellonii Białystok w Turcji. Ślub odbył się 7 października 2011 r. w kościele w Mostach pod Szczecinem, a wesele w pałacu w Maciejewie.

Starsza o niespełna miesiąc od sportowca Dominika była wtedy w ciąży, w kwietniu następnego roku na świat przyszła ich córka Maja.

Zobacz: Sprawili niespodziankę Grosickiemu. "Nie mogłem wyobrazić sobie lepszego miejsca" Przerwał naukę, po latach wrócił. Takie wykształcenie ma Grosicki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty