Sprawdzono, ile kosztuje zegarek Probierza. Lepiej usiądź

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Michał Probierz z zegarkiem za 50 tys. zł
Getty Images / Michał Probierz z zegarkiem za 50 tys. zł
zdjęcie autora artykułu

Dużo mówi się na temat kreacji, na jaką selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz postawił przy okazji meczu z Holendrami. Cena garnituru to nic w porównaniu z wartością jego zegarka.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentacja Polski powalczyła z Holandią w pierwszym meczu Euro 2024. Początek był wręcz wymarzony dla Biało-Czerwonych - w 16. minucie wynik otworzył Adam Buksa. Później jednak skuteczniejsi byli Holendrzy, którzy ostatecznie wygrali 2:1.

Po tym spotkaniu mówi się nie tylko o przebiegu rywalizacji. Media mocno rozpisują się także na temat stylizacji selekcjonera Biało-Czerwonych Michała Probierza.

"Fakt" zwrócił uwagę na zegarek trenera. To produkt szwajcarskiej marki Ulysse Nardin Marine Collection. Cena tego gadżetu - w zależności od wersji - waha się w granicach od 50 do 70 tysięcy złotych!

Tabloid jednocześnie wyliczył, ile kosztowała kreacja Probierza. Cała stylizacja to wydatek rzędu 4 609 zł.

Garnitur, na który postawił selekcjoner, ma cenę 2 999,90 zł. Kamizelka kosztuje 399,90 zł, a koszula - 349,90 zł. Za krawat trzeba zapłacić 79,90 zł.

Do tego doliczyć trzeba jeszcze pasek za 149,90 zł, buty za 599,90 zł i skarpetki, których cena to 29,90 zł.

Drugi mecz w ramach Euro 2024 reprezentacja Polski rozegra z Austrią. Spotkanie zaplanowano na 21 czerwca (piątek). Początek o 18:00.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Niemcy pokazali, że mogą być kandydatami do wygrania mistrzostw

Zobacz także: > Piłkarskie legendy w Polsce - rozpoznaj je na zdjęciach! > Zwróciłeś na to uwagę? W sieci aż huczy na temat strojów Włochów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty