Boniek postawił na rodzinę. Rozczulające zdjęcie

WP SportoweFakty / Michał Domnik / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Niedziela 7 lipca w rodzinie Zbigniewa Bońka stała pod znakiem chrzcin. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wrzucił w media społecznościowe rodzinne zdjęcie z tej uroczystości.

W tym artykule dowiesz się o:

Niedziela to dla wielu rodzin idealny czas do wspólnego spotkania się. Tak też było w przypadku Zbigniewa Bońka i jego najbliższych. 7 lipca była jednak wyjątkowa okazja - chrzciny najmłodszego z wnuków.

Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, a od 2021 roku wiceprezydent UEFA, zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z tej uroczystości. Na fotografii widoczni są m.in. najmłodsi członkowie rodziny.

"Chrzciny okazją, by wszyscy byli obecni (od nr 1 do 7). Dzisiaj rodzina, jutro powrót do piłki nożnej. Ps. Szkoda trochę Turcji" - napisał Boniek, wracając myślami do tego, co działo się w sobotę na Euro 2024.

Przypomnijmy, że Turcy, czarny koń turnieju, mierzyli się w ćwierćfinale z Holandią. Do przerwy znajdowali się nawet na prowadzeniu (1:0), jednak w drugiej połowie w ciągu sześciu minut stracili dwie bramki i pożegnali się z mistrzostwami.

Dodajmy, że wspomniany Boniek jest ojcem trójki dzieci (Karoliny, Kamili i Tomasza). Ponadto 68-latek jest dziadkiem dla siedmiorga wnucząt (Mateusza, Julii, Emmy, Bianki, Kuby, Filipa i nowo narodzonego Tomasza).