Jest partnerem byłej żony Wiśniewskiego. To znany bokser

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Mariusz Wach i Dominika Tajner
Instagram / Mariusz Wach i Dominika Tajner
zdjęcie autora artykułu

Córka Apoloniusza Tajnera - Dominika - przez kilka lat była życiową partnerką Michała Wiśniewskiego. Ten związek to już jednak przeszłość. Jej obecnym ukochanym jest znany bokser, Mariusz Wach.

W tym artykule dowiesz się o:

Dominika Tajner pochodzi ze sportowej rodziny. Jej ojciec - Apoloniusz - to były trener Adama Małysza, prezes PZN, a obecnie poseł na Sejm. Z kolei brat Tomisław w przeszłości był skoczkiem narciarskim, a potem zajął się szkoleniem. O Dominice głośno było ze względu na związek z charyzmatycznym liderem zespołu Ich Troje, Michałem Wiśniewskim.

Ten związek to już jednak przeszłość. Teraz Tajner spotyka się z Mariuszem Wachem. To jeden z najlepszych polskich bokserów ostatnich lat. Przez wielu ekspertów uznawany był za kandydata do zdobycia mistrzostwa świata, ale tego marzenia nigdy nie spełnił. Stoczył za to wiele dużych walk, z których pokazywał się z dobrej strony.

Dominika Tajner ma 45 lat, urodziła się 7 marca 1979 roku w Wiśle. Do tej pory miała dwóch mężów, a drugim był Michał Wiśniewski, piosenkarz. Z Wachem spotyka się od 2022 roku. Jest z nim zaręczona.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ma 41 lat i jej uroda wciąż jest zniewalająca

- Chciałam poznać kogoś normalnego. Kogoś, kto będzie mnie kochał, wspierał i nie będzie mnie wykorzystywał. Kogoś, z kim stworzę partnerski związek - mówiła w rozmowie z Plejadą" Dominika Tajner.

"Tak sobie myślę, że jestem jednak szczęściarą. Mam przy sobie wspaniałego człowieka, wielkiego sportowca i super partnera! Na zdjęciach wydaje się groźny, ale w życiu jest kochany! Kocham" - pisała później na Instagramie.

Wach to rówieśnik Tajner. W boksie zawodowym zadebiutował 29 kwietnia 2005. Stoczył 48 walk, 38 z nich wygrał, a dziesięciokrotnie musiał uznać wyższość przeciwnika. 20 pojedynków z udziałem "Wikinga" kończyło się jego zwycięstwami przez nokaut.

W listopadzie 2012 roku Wach stoczył walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, a jego przeciwnikiem był legendarny Wołodymyr Kliczko. Wach przegrał wtedy jednogłośnie na punkty i była to jego pierwsza porażka na zawodowych ringach.

Czytaj także: Jest stanowisko UEFA w sprawie karnego dla Niemców Jest diagnoza. Dramat po bandyckim faulu w ćwierćfinale

Źródło artykułu: WP SportoweFakty