Strzelił przewrotką w 90. minucie. Piękna bramka w lidze argentyńskiej

Piłkarze Indepediente prowadzili 1:0 i myśleli, że zwycięstwo mają w garści. W samej końcówce rywale jednak przeprowadzili akcję, po której znany napastnik strzelił przepięknego gola.

Redakcja
Redakcja
YouTube

Europejscy kibice bardzo dobrze znają Lisandro Lopeza. 32-letni napastnik przez lata grał najpierw w FC Porto, a potem Olympique Lyon. W tym roku wrócił do ojczyzny, gdzie występuje w zespole Racing Club de Avellaneda.

Drużyna Argentyńczyka w 85. minucie straciła gola na 0:1. Independiente Buenos Aires komplet punktów miało na wyciągnięcie ręki, ale w ostatniej minucie jego piłkarze stracili koncentrację.

Oscar Romero miękko dośrodkował w kierunku Lopeza. Ten wybrał najtrudniejszą opcję i złożył się do strzału przewrotką. Napastnik trafił w piłkę i efektownie pokonał bramkarza.

Bramka była niezwykle cenna dla Racingu, który w czwartym meczu ligowym zdobył dopiero drugi punkt.