Znakomity nokaut początkującego zawodnika MMA. Kopnięciem "uśpił" rywala

To była dopiero piąta zawodowa walka Raufeona Stotsa. Wojownik ze Stanów Zjednoczonych zachwycił cały świat efektownym wysokim kopnięciem, którym pokonał swojego rywala.

Redakcja
Redakcja
Instagram

Czyżby w kategorii koguciej rosła nowa gwiazda? Raufeon Stots niespełna rok temu zadebiutował w zawodowym MMA. W oktagonie od początku radzi sobie znakomicie. Wygrał wszystkie z czterech walk, a dzięki piątej zapewnił sobie rozgłos na cały świat.

Amerykanin wystąpił na gali Victory FC 49 w Omaha. Jego rywalem był o wiele bardziej doświadczony William Joplin (rekord 13-11). Pojedynek trwał jednak niewiele ponad minutę.

Stots trafił "The Armadillo" wysokim kopnięciem. Rywal padł nieprzytomny, a następnie oberwał jeszcze potężnym ciosem w parterze. Sędzia wkroczył do akcji i przerwał walkę.

- Ten potworny kopniak powinien być nokautem roku - piszą media.