Cudowny gol 20-latka z Juventusu. Przelobował bramkarza z połowy boiska

Carlos Blanco Moreno - warto zapamiętać to nazwisko, bo niebawem może być o nim głośno. Młody obrońca Juventusu Turyn pokazał, że potrafi także strzelać bramki.

Redakcja
Redakcja
YouTube

Juventus Turyn w ramach przygotowań do nowego sezonu poleciał do Australii, gdzie uczestniczy w turnieju International Champions. "Stara Dama" w pierwszym meczu zmierzyła się z miejscowym Melbourne Victory.

Włosi zaczęli od wpadki. W regulaminowym czasie gry było 1:1, a w konkursie rzutów karnych 4:3 zwyciężyli gracze z Melbourne. Porażka jednak zeszła na dalszy plan, a to za sprawą przebłysku piłkarza, który niebawem może zostać gwiazdą turyńczyków.

Carlos Blanco Moreno w 58. minucie strzelił gola i to o nieprzeciętnej urodzie. 20-letni środkowy obrońca zauważył wysuniętego bramkarza i strzałem z połowy efektownie go przelobował.

Hiszpan do tej pory był anonimową postacią. Do Juventusu trafił dwa lata temu z sekcji młodzieżowej Barcelony.