Po świetnym meczu i dwóch golach: tak Grosicki skomentował swój popis

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / JB Autissier /
PAP / JB Autissier /

28-letni piłkarz zaliczył znakomity występ w "polskim meczu" we francuskiej ekstraklasie. - To był miły wieczór - napisał.

Kamil Grosicki został bohaterem sobotniego meczu Ligue 1 pomiędzy FC Nantes i Stade Rennes (wynik 1:2).

Reprezentant Polski wszedł na boisko w 51. minucie spotkania na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau (zastąpił Gelsona Fernandesa) i siedem minut później zdobył gola na 1:1. W 75. minucie "Grosik" zapewnił swojej drużynie zwycięstwo, zdobywając swojego drugiego gola w tym spotkaniu.

Zobacz show Kamila Grosickiego. Dwie bramki! [ZDJĘCIA ELEVEN]

Francuscy dziennikarze wysoko ocenili występ polskiego pomocnika. Tutaj znajdziecie m.in. wypowiedź Jeremy'ego Goujona, dziennikarza francuskiej gazety "20 Minutes", który chwalił reprezentanta Biało-Czerwonych.

Po meczu głos zabrał sam Grosicki. Na swoim profilu na Instagramie wychowanek Pogoni Szczecin zamieścił zdjęcie z boiska w Nantes.

- To był miły wieczór. Pojawia się i znika i znika. Dziękuję Ntep (Kameruńczyk asystował przy obu golach Polaka - przyp. red.) - napisał w komentarzu napastnik Stade Rennes.
Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Kamil Grosicki zasługuje na miejsce w pierwszym składzie Rennes?