KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żona Małysza tłumaczy się z dramatycznego wpisu. To dlatego upubliczniła dane stalkerki

Nastolatka z Warszawy od pewnego czasu miała obrażać członków rodziny "Orła" z Wisły i im grozić. Pani Izabela liczy, że dzięki publikacji danych dziewczyny będzie w stanie wrócić do normalnego życia.

Przemek Sibera
Przemek Sibera
Instagram

Na Facebooku żony Adama Małysza pojawiło się oświadczenie w sprawie stalkerki, która nęka rodzinę byłego skoczka narciarskiego od co najmniej czterech lat. Izabela Małysz postanowiła wyjaśnić, dlaczego upubliczniła dane nastolatki.

- Absolutnie nie zależało mi na tym, by atakować i obrażać tę dziewczynę. Chodziło mi wyłącznie o zwrócenie uwagi na problem oraz o wysłanie sygnału, iż sytuacja jest dla nas wyjątkowo trudna i nie wiemy, jak sobie mamy z nią poradzić - zaczęła druga połówka "Orła" z Wisły.

Małysz miała nadzieję, że jej wcześniejszy wpis wywoła reakcje rodziny lub szkoły, do której uczęszcza prześladowczyni rodziny. Nieoficjalnie mówi się, że nastolatka została skreślona z listy uczniów Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie.

- Moim zdaniem jest to osoba potrzebująca fachowego wsparcia, a jej działanie być może jest próbą zwrócenia na siebie uwagi. Uznałam, że skoro zdaniem sądu wystarczającą reakcją jest środek wychowawczy w postaci upomnienia, to może w jej otoczeniu znajdzie się ktoś bardziej wrażliwy, a jednocześnie stanowczy i zrobi w tej sprawie coś konkretnego. Zanim dojdzie do jakiejś tragedii - wyjaśniła pani Izabela.

Na koniec żona byłego skoczka narciarskiego zaznaczyła, że kierowała się przede wszystkim dobrem i bezpieczeństwem swoich najbliższych.

- Jej groźby i obelgi dotyczyły nie mnie czy mojego męża, a więc dorosłych ludzi, ale kierowane były pod adresem mojej córki. A na to chyba żadna matka nie może patrzeć bezczynnie - podsumowała Małysz.

Kim jest stalkerka rodziny "Orła" z Wisły? Szczegóły w linku poniżej.

Zobacz więcej: To ona nękała córkę Małyszów? Dziewczyna ma słabość do polskich sportowców

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Rooney sprawił radość 8-latkowi choremu na raka

Czy żona Adama Małysza postąpiła słusznie, publikując dane prześladowczyni jej rodziny?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna/Facebook
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×