Śpiewa disco polo i walczy na macie. Marcin Siegieńczuk z brązowym medalem

Drugą pasją wokalisty z Białegostoku jest karate, w którym odnosi spore sukcesy. W Pucharze Europy stanął na najniższym stopniu podium.

Piotr Bobakowski
Facebook

Gwiazda muzyki disco polo, 37-letni Marcin Siegieńczuk jest zapalonym karateką. Na odbywającym się w miniony weekend (26-27.11.) w Wałbrzychu Pucharze Europy w karate, muzyk z Białegostoku odniósł ogromny sukces.

Na swoim profilu na Facebooku Siegieńczuk zamieścił zdjęcia z imprezy, którą ukończył na podium. - Kochani niesamowita radość. Dotarła do mnie wiadomość, że w Pucharze Europy w minioną sobotę zająłem III miejsce w kat. Senior starszy do 70 kg. MAM PODIUM... jest brąz - napisał na portalu społecznościowym.

Samozwańczy król wkracza do KSW. Oto Paweł "Popek" Rak

Wokalista podkreślił, że w zawodach wystartowała rekordowa liczba zawodników. W Pucharze Europy udział wzięło ok. 500 karateków z takich krajów, jak m.in. Rosja, Francja, Gruzja czy Iran.

Brązowy medal wywalczony ma macie w Wałbrzychu jest dla piosenkarza disco polo największym sukcesem w dotychczasowej karierze sportowej.