Piękna polska fitnesska zachwyciła podczas zawodów w Luksemburgu. Renata Nowak zakończyła sezon drugim miejscem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Renata Nowak
Instagram / / Na zdjęciu: Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Renata Nowak znów zachwyca. Zawody bikini fitness w Luksemburgu zakończyły się sukcesem pięknej Polki. W ostatnich zawodach sezonu zajęła drugą pozycję.

W tym artykule dowiesz się o:

Drugie miejsce w Diamond Cup

Dla Renaty Nowak start w zawodach bikini fitness w Luksemburgu był ostatnim w tym sezonie. Piękna Polka znów zachwyciła wszystkich i zakończyła rywalizację na drugim miejscu. To kolejny dobry występ byłej Miss Polski.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 83. Wojciech Szaniawski: Lewandowski zaryzykował i postawił na szali swój wizerunek w Niemczech

Koniec długiego sezonu Za Renatą Nowak długi i owocny w sukcesy sezon. W ostatnich tygodniach trzykrotnie w zawodach bikini fitness zajmowała drugie miejsca, a fani i jurorzy doceniali jej wdzięki. - Teraz czas na regenerację, aby móc wrócić w jeszcze lepszej formie w następnym sezonie - przekazała Polka.
Gwiazda bikini fitness
Nowak w zeszłym roku szturmem wdarła się na międzynarodowe sceny Bikini Fitness. Uczestniczka prestiżowych zawodów IFBB Diamond Cup to obecnie światowa czołówka w tej dyscyplinie sportu.
Była Miss Polski
Renata Nowak w 2005 roku została wybrana Miss Polski, a rok później zajęła czwarte miejsce w wyborach "Model of the World", gdzie konkurowała z najpiękniejszymi kobietami z całego świata. W zawodach bikini fitness jej atutami są wysportowane kobiece ciało i sceniczny urok.
Silver Girl
Nowak sama siebie nazwała "silver girl". To wszystko ze względu na sukcesy jakie ostatnio osiągała. W trzech poprzednich konkursach zajmowała trzecie miejsca. Lista jej sukcesów jest jednak zdecydowanie dłuższa, a celem jest zdobycie mistrzostwa świata.
Z modelingu do bikini

Renata Nowak po latach zamieniła modeling na sport, dzięki temu świat fitnessu zyskał piękną zawodniczkę Bikini Fitness.

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
cake7
19.06.2018
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
CIAŁO TO NIE WSZYSTKO , I TO TAK WYEKSPONOWANE.ELO