WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Walentynkowe wyznanie Anny Lewandowskiej. "Miłość uskrzydla, nadaje kolorów"

Anna Lewandowska na Instagramie z okazji walentynek opublikowała kilka fotografii z sesji zdjęciowej z Robertem Lewandowskim. Zamieściła również miłosne wyznanie.
Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Getty Images / Alexandra Beier/Stringer / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy

Bayern Monachium w tym tygodniu nie rozgrywał meczu Ligi Mistrzów, dzięki czemu Robert Lewandowski mógł więcej czasu spędzić ze swoją żoną Anną. W ostatnich dniach było z tym różnie, bo wcześniej kobieta organizowała obozy i wyjazdy.

Czytaj również: Wspólny projekt Donatana i Roberta Lewandowskiego. Zobacz pierwszy teledysk

Z okazji Walentynek Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie trzy zdjęcia ze wspólnej sesji z kapitanem reprezentacji Polski. W opisie zamieściła długie wyznanie na temat miłości. "Móc ofiarować miłość i otrzymywać miłość - tego życzę każdemu... i nie tylko w dniu Zakochanych, ale 365 dni w roku" - napisała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Miłość – mówmy o niejMiłość do partnera emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i życzliwością chcącą wspierać jego działania. Miłość do rodzica opiera się na szacunku, wdzięczności i wspomnieniach. Miłość do dziecka jest niewyobrażalna, najsilniejsza ze wszystkich miłości, najpiękniejsza, bezgraniczna, bezwarunkowa, na zawsze… Móc ofiarować miłość i otrzymywać miłość – tego życzę każdemu… i nie tylko w dniu Zakochanych, ale 365 dni w roku. Miłość uskrzydla, nadaje kolorów, wywołuje uśmiech, czasem łzy szczęścia. Powoduje, że chce nam się wstać, a nawet przenosić góry. Miłości nie da się opisać w kilku zdaniach…, ale warto o niej mówić i to tak często, jak tylko jest to możliwe. Uczmy kochać nasze dzieci, uczmy miłości do bliźnich, wszystkim nam życzę tych pięknych dobrych emocji i dużo, dużo miłości. zdjęcia @mateusz.stankiewicz dziękujemy #love #annalewandowska #robertlewandowski Love – do talk about it Love for a partner exudes admiration and pride, security and trust, respect and willingness to support his or her actions. Love for a parent is based on respect, gratitude, and memories. Being able to offer love and to receive it – that’s what I wish everyone … and not only on Valentine’s Day, but 365 days a year. Love inspires, makes our life colorful, makes us smile and sometimes brings tears of joy. It makes us want to get up in the morning and even move mountains. Love cannot be described in a few sentences … but it is worth talking about as often as possible. Let’s teach our children to love, teach them to love others. I wish all of us these beautiful, good emotions and lots of love.

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

"Miłość uskrzydla, nadaje kolorów, wywołuje uśmiech, czasem łzy szczęścia. Powoduje, że chce nam się wstać, a nawet przenosić góry. Miłości nie da się opisać w kilku zdaniach..., ale warto o niej mówić i to tak często, jak tylko jest to możliwe. Uczmy kochać nasze dzieci, uczmy miłości do bliźnich, wszystkim nam życzę tych pięknych dobrych emocji i dużo, dużo miłości" - dodała Lewandowska.

Czytaj również: Majdanowie bohaterami walentynkowego mema. "Kochajmy się"

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Milik jest w życiowej formie? "Czuć od niego pewność siebie"


Oglądaj online mecz Polska  -Łotwa na żywo w WP Pilot!

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
Instagram

Komentarze (12):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • speedwaya fan 1
  Ona nic nie zrobiła. Ma farta że jest ładną kobietą. Dzięki temu chapnęła bogatego piłkarza.
  Claudia_ Już wylałeś całą swoją żółć, bo komuś się udało, a tobie nie? Najlepiej siedzieć na czterech literach i czekać aż manna sama zacznie lecieć z nieba zamiast wziąć się do roboty -.- Ciekawe jakie kroki podjąłeś żeby osiągnąć coś ponad najniższą krajową.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • zbych22 0
  Miłość jest stanem,który nie ma nic wspólnego z kasą. Istnieje takie pojęcie jak prostytucja małżeńska ale to jest zupełnie inna kategoria. Miłość to nie tylko ruchy posuwisto-zwrotne.
  l.Figo miłość jest piękna jak się ma zdrowie i kasę
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • l.Figo 0
  miłość jest piękna jak się ma zdrowie i kasę
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×