Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Wielkanoc. Świąteczne śniadanie Anity Włodarczyk na zgrupowaniu w Dausze

Wielkanoc w tym roku u Anity Włodarczyk jest dość specyficzna. Polka spędza ją w Katarze, gdzie przebywa na zgrupowaniu. Na Instagramie opublikowała zdjęcie ze świątecznego śniadania.
Michał Jankowski
Michał Jankowski
Anita Włodarczyk WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Anita Włodarczyk

Podczas, gdy większość z nas Wielkanoc spędza z rodziną i ma suto zastawiony stół, święta u Anity Włodarczyk przebiegają zupełnie inaczej. Niedzielne śniadanie zjadła w hotelowej restauracji, a ilość potraw była znacznie ograniczona.

Przy świątecznym śniadaniu Anicie Włodarczyk towarzyszyła inna reprezentantka Polski, Malwina Kopron, a także sztab szkoleniowy: m.in. Krzysztof Kaliszewski oraz Witold Kopron - dziadek i trener Malwiny.

Młot Anity Włodarczyk trafił do muzeum

Zgrupowanie w Katarze potrwa trzy tygodnie. - Mam przyjaciół, mam z kim spędzać czas wolny i nie narzekam na brak towarzystwa. Podczas zgrupowania jedynym wolnym dniem jest niedziela. W ciągu tygodnia, poza czwartkiem, mam dwa treningi dziennie i tak naprawdę brakuje czasu, żeby wyjść z ośrodka. Po drugich zajęciach, około dziewiętnastej, jest kolacja, a później wizyta u fizjoterapeuty, masaże i regeneracja. Taka forma przygotowań mi odpowiada, wieczorem mam już siłę tylko na sen. Czasami obejrzę jakiś film, nie wychodzę nigdzie, bo przy 35 stopniach na zewnątrz nie mam na to ochoty. Słońca mam dość na treningach. Większość osób widzi sportowców tylko na ostatnim etapie pracy, mnie - kiedy wchodzę do koła i rzucam. Ale te dziesięć miesięcy pracy, których kibic nie widzi, to czas, bez którego nie byłoby sukcesów - opowiadała Anita Włodarczyk w rozmowie z portalem WP SportoweFakty.

Przeczytaj całą niezwykle interesującą rozmowę z Anitą Włodarczyk

Anita Włodarczyk od trzech lat regularnie pojawia się w Katarze. W tym roku polskie młociarki zapoznają się z klimatem i ciężkimi warunkami do treningów, ponieważ we wrześniu w Dausze odbędą się mistrzostwa świata w lekkoatletyce.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 107. Robert Podoliński: Lewandowski nie zapomniał o swoim pierwszym klubie

Czy Anita Włodarczyk w 2019 r. zdobędzie złoto podczas mistrzostw świata w Katarze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś komentarz
  SF napisały ostatnio kilkadziesiąt informacji o Wielkanocy... Następną okazją będzie Pierwszy Maja, po nim kolejne dni maja. Ten jest z godz. 16.58 aktualny Kubiaka o Grosickim jest z
  Czytaj całość
  17.40
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×