FAME MMA 5 - kiedy i gdzie? "Isamu", "Rafonix", "AdBuster", Malczyński i inni w karcie walk

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Daniel Berehulak / Na zdjęciu: klatka MMA
Getty Images / Daniel Berehulak / Na zdjęciu: klatka MMA
zdjęcie autora artykułu

Organizacja FAME MMA poinformowała o terminie i miejscu piątej edycji gali z udziałem popularnych youtuberów. W jednej z największych hal w Polsce kibice zobaczą osiem pojedynków.

Gala FAME MMA 5 zgodnie z ostatnimi doniesieniami odbędzie się 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jak zapowiadają organizatorzy będzie to największa gala FAME, podczas której odbędzie się osiem pojedynków.

W walce wieczoru Szymon "Isamu" Kasprzyk skrzyżuje rękawice z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Pojedynek ten poprzedzi walka Marcina Malczyńskiego z Markiem "AdBusterem" Hoffmanem, której stawką będzie pas mistrzowski w kategorii średniej. Oprócz tego zapowiedziano również starcie o tytuł kategorii półśredniej, w której Dawid Malczyński stanie do obrony z Tomaszem Olejnikiem.

Ostatnia gala FAME MMA odbyła się 22 czerwca w Częstochowie. W walce wieczoru Aniela "Lil Masti" Bogusz pokonał przez techniczny nokaut Martę "LinkiMaster" Linkiewicz, zdobywając tym samym pas mistrzowski organizacji. Swoje pojedynki zwyciężyli również między innymi Adrian "Medusa" Salamon, Adrian "Polak" Polański czy Jakub "Kubańczyk" Flas.

Karta walk gali FAME MMA 5:

Walka wieczoru: Szymon "Isamu" Kasprzyk (1-0) vs Marcin "Rafonix" Krasucki (1-0)

Główna karta:

Pojedynek o mistrzostwo FAME MMA w wadze średniej Marek "AdBuster" Hoffman (1-0) vs Marcin Malczyński (0-0)

Pojedynek o mistrzostwo FAME MMA w wadze półśredniej Dawid Malczyński (2-0) vs Tomasz Olejnik (0-0)

Podczas czerwcowej edycji ogłoszono również pojedynek Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego z Markiem "Lordem Kruszwilem" Kruszelem. Starcie to jednak nie znalazło się na ten moment w karcie walk. Jak przekonują jednak organizatorzy, wkrótce zostaną ogłoszone kolejne nazwiska, które pojawią się podczas październikowej gali.

ZOBACZ WIDEO Carlitos odejdzie z Legii Warszawa. "Takich piłkarzy jest na pęczki"

Źródło artykułu:
Czy obejrzysz galę FAME MMA 5?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)