Fame MMA 5. Kursy bukmacherskie. Bracia Malczyńscy faworytami walk mistrzowskich

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Arkadiusz Pawłowski, prowadzący gale FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Arkadiusz Pawłowski, prowadzący gale FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

Eksperci bukmacherscy ogłaszają, że pasy mistrzowskie Fame MMA trafią w ręce dwóch braci - Dawida (2-0) i Marcina (0-0) Malczyńskich. Podczas sobotniej gali w Ergo Arenie wszystko może się jednak wydarzyć.

Starszy z braci powalczy o tytuł kategorii średniej przeciwko Markowi Hoffmanowi, natomiast młodszy zmierzy się o pas wagi półśredniej z Tomaszem Olejnikiem. I to właśnie Dawid Malczyński będzie wyraźnym faworytem walki. Bukmacherzy jego konkurentowi nie dają najmniejszych szans.

Zobacz takżeFame MMA 5. Kursy bukmacherskie. "Krycha" i "Hassi" faworytami walk otwarcia

Stawiając na triumf "Typowego Dresa" nie zarobi się ani grosza. Przy trafnym wskazaniu ewentualnego zwycięstwa Olejnika zgarnie się natomiast nawet sześciokrotność postawionej kwoty!

Trudniejsze zadanie będzie miał Marcin Malczyński, rywal "AdBustera". Też jest jednak faworytem, tylko że mniejszym. Kurs na niego wyniósł ok. 1.4, natomiast na Hoffmana oscyluje w granicach 2.8.

Zobacz takżeFame MMA 5. Ceremonia ważenia. Zawodnicy pokażą się kibicom w Ergo Arenie

W walce wieczoru gali Fame MMA 5 zmierzą się Marcin Najman i Piotr Witczak. Początek o godz. 20:00. W piątek o 18:00 dojdzie natomiast do oficjalnej ceremonii ważenia przed galą.

ZOBACZ WIDEO: Robert Kubica otwarty na starty poza F1. "Chodzi też o rozwój. Chcę się ścigać"

Źródło artykułu:
Czy bracia Malczyńscy wygrają w Gdańsku?
Tak, obaj
Jeden z nich
Nie, przegrają
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)