Fame MMA 5. Bonus BGC straszy Marcina Najmana. "Ułamek sekundy i gryzie matę"

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Piotr 'Bonus BGC' Witczak podczas gali Fame MMA 4
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Piotr 'Bonus BGC' Witczak podczas gali Fame MMA 4
zdjęcie autora artykułu

Walką wieczoru gali Fame MMA 5 jest pojedynek Piotra "Bonusa BGC" z Marcinem Najmanem. Raper przed starciem z bokserem jest pewny swego. W sieci postraszył swojego rywala.

W tym artykule dowiesz się o:

"Setki obaleń na treningach. Ułamek sekundy i Najman gryzie matę. Nie wierzę w to, że jest w stanie się przed tym obronić. Opanowane do perfekcji" - napisał na Facebooku Piotr "Bonus BGC" Witczak. Opublikował też filmik, na którym prezentuje swoje umiejętności w obaleniu przeciwnika.

Już wcześniej poznański raper w mediach społecznościowych nie ukrywał, że jest pewien zwycięstwa nad bokserem z Częstochowy. - Jadę do Gdańska po trofeum - pisał Witczak. Jego walka z Najmanem będzie pojedynkiem wieczoru podczas gali Fame MMA 5 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Oprócz tej konfrontacji kibice zobaczą starcia m.in. Marcina Malczyńskiego z Markiem "AdBusterem" Hoffmannem czy Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego z Markiem "Lordem Kruszwilem" Kruszelem.

Gala Fame MMA 5 odbędzie się 26 października. Transmisję na żywo z gali Fame MMA 5 obejrzeć będzie można za pośrednictwem strony famemma.tv. Transmisja odbędzie się w systemie PPV, a dostęp wykupić można już od 19,99 zł. Organizatorzy przekazali, że nie będzie dostępny darmowy stream. Początek transmisji z Ergo Areny zaplanowano na godz. 20.00.

Zobacz także: Fame MMA 5. "Jadę do Gdańska po trofeum". "Bonus BGC" pewny wygranej z Marcinem Najmanem Fame MMA 5. Ceremonia ważenia. Zawodnicy pokażą się kibicom w Ergo Arenie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Pudzianowski ostro trenuje do walki

 

Źródło artykułu: