Fame MMA 7. Wyniki ważenia. "Popek" znacznie cięższy od "Stiflera". Marcin Najman wyśmiał rywala

Podczas ceremonii ważenia przed galą Fame MMA 7 emocje sięgnęły zenitu. Paweł "Popek" Mikołajuw i Marcin "El Testosteron" Najman będą znacznie ciężsi od swoich konkurentów.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Paweł Mikołajuw WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Paweł Mikołajuw
Najpierw odbył się pokazowy trening medialny, podczas którego zaprezentowali się wszyscy wojownicy. Ich umiejętności, delikatnie mówiąc, nie stały na najwyższym poziomie. Wyróżnić należy jednak postawę Adriana Polańskiego, Kamila Hassana czy Arkadiusza Tańculi. U tych zawodników widać duży progres względem wcześniejszych edycji.

Hitem będzie pojedynek Pawła Mikołajuwa i Damiana Zduńczyka. "Popek" był znacznie cięższy od rywala. Ważył 114,9 kg przy 96,2 "Stiflera".

Adrian Polański i Amadeusz Roślik starli się podczas ceremonii ważenia i spotkania twarzą w twarz. "Ferrari" i "Polak" w klatce staną do rewanżu. Obaj zawodnicy nie szczędzili sobie mocnych słów. Poziom wypowiedzi niestety nie nadaje się do publikacji w ogólnopolskim portalu.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): co za występ na KSW 54! Nowa gwiazda?

Dużą niespodzianką była waga Wojciecha Goli. Współwłaściciel Fame MMA będzie w pojedynku lżejszy od Dawida Malczyńskiego! - Tydzień temu byłem jeszcze na grillu, jadłem kiełbaski i piłem drinki - przyznał po ważeniu mistrz wagi półśredniej.

Swoją transformacją szokuje również Marta Linkiewicz. "Linkimaster" nie tylko ścięła włosy. Kontrowersyjna "patoinfluencerka" dzięki treningom coraz bardziej przypomina już profesjonalną zawodniczkę sportów walki. Jej rywalką będzie Marta Rentel.

Ogromną przewagę kilogramów w klatce będzie miał Marcin Najman. "El Testosteron" ważył 109,9 kg, zaś jego rywal, Dariusz Kaźmierczuk 87,5 kg. "Lew", nieskutecznie, próbował podczas "face to face" sprowokować pięściarza.

- Jutro polowanie na lwa. Jak go dorwę, będzie pełna destrukcja - skomentował po ważeniu Najman. Kaźmierczak odpowiedział: "You are shit". Były rywal Mariusza Pudzianowskiego wyśmiał swojego rywala.

Zawrzało między Tomaszem Olejnikiem a Mariuszem Słońskim. Obaj zawodnicy musieli zostać rozdzieleni.

Wagę wyraźnie przekroczył Sebastian Nowak, który zmierzy się z Maciejem Ratajem. "Ztrolowany" ważył aż 107,7 kg, mimo że limit wynosił 102 kilogramy!

Sobotnia gala Fame MMA 7 odbędzie się w Łodzi i dostępna będzie jedynie dla wybranej, kilkudziesięcioosobowej grupy kibiców. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00 i transmitowane będzie w systemie pay per view. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w tym relacja "live", na WP SportoweFakty.

Wyniki ważenia:

Paweł "Popek" Mikołajuw (114,9 kg) vs Damian "Stifler" Zduńczyk (96,2 kg)
Adrian "Polak" Polański (77,4 kg) vs Amadeusz "Ferrari" Roślik (76,4 kg)
Dawid Malczyński (80,2 kg) vs Wojciech Gola (78,8 kg)
Marta "Linkimaster" Linkiewicz (61,6 kg) vs Marta "Martirenti" Rentel (57,5 kg)
Marcin "El Testosteron" Najman (109,9 kg) vs Dariusz "Lew" Kaźmierczuk (87,5 kg)
Kamil "Hassi" Hassan (72,5 kg) vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (74,1 kg)
Tomasz Olejnik (74,2 kg) vs Mariusz "Hejter" Słoński (67 kg)
Paweł "Tybori" Tyburski (88,1 kg) vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula (87,9 kg)
Sebastian "Ztrolowany" Nowak (107,7 kg) vs Maciej Rataj (99,6 kg)
Łukasz Lupa (95,1 kg) vs Marcin "Mielonidas" Makowski (92,7 kg)

Zobacz także:
-> Fame MMA 7. Marcin Najman po ostatnim treningu. Podziękował Andrzejowi Gołocie
-> MMA. Mateusz Gamrot rozchwytywany. Otrzymał oferty z UFC, Bellatora, PFL i innych organizacji
-> MMA. Barbara Nalepka i Paweł Bielic z kontraktami w FEN

Czy oglądasz gale Fame MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×