MMA. Barbara Nalepka i Paweł Bielic z kontraktami w FEN

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  Barbara Nalepka i Paweł Bielic podpisali kontrakty z FEN
Materiały prasowe / Barbara Nalepka i Paweł Bielic podpisali kontrakty z FEN
zdjęcie autora artykułu

FEN Summer Camp dobiegł końca, więc federacja Fight Exclusive Night wybrała zawodniczkę i zawodnika, którzy podpiszą kontrakty zawodowe i zadebiutują na jednej z kolejnych gal.

Szczęśliwcami są Barbara Nalepka, która będzie rywalizowała w formule K-1 w limicie wagowym do 52 kilogramów oraz Paweł Bielic, który jest wzmocnieniem kategorii lekkiej w formule MMA. Zawodnicy na kontrakty w Fight Exclusive Night zapracowali dzięki dobrej postawie podczas obozu.

Na koniec FEN Summer Camp zorganizowano sparingi, na które przyjechali zawodnicy z całej Polski. Podczas nich prezes federacji, Paweł Jóźwiak, wraz z trenerami wypatrzyli kolejnych trzech zawodników, którzy są pod lupą federacji i być może również otrzymają swoje szanse.

- Zarówno Basia, jak i Paweł bardzo spodobali mi się podczas FEN Summer Camp, dlatego dostali propozycję podpisania kontraktów z naszą federacją. Obóz stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, więc kolejnych trzech zawodników również jest pod naszą obserwacją i mają szanse na propozycje z naszej strony. Obóz FEN i sesja sparingowa to droga, która zmierza w kierunku naszej federacji -  powiedział Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Zobacz także: -> GROMDA 2. Wyniki gali. Mateusz Kubiszyn zwycięzcą turnieju -> Babilon MMA 15. Daniel Skibiński - Kirill Medvedovski. "Skiba" coraz bliżej UFC

ZOBACZ WIDEO: MMA. KSW 54. Kto powalczy o pas po Gamrocie? Marian Ziółkowski zgłasza akces

Źródło artykułu: